Kuchenne Rewolucje. "Siano starej łąki przerobione na krowi placek"

4

Do sieci trafił zwiastun kolejnego odcinka kultowego programu "Kuchenne Rewolucje". Okazało się, że tym razem Magda Gessler ruszy na pomoc restauratorce ze Słupska w województwie pomorskim. Gwiazda TVN nie ukrywa, że to miasto zajmuje szczególne miejsce w jej sercu.

Kuchenne Rewolucje. "Siano starej łąki przerobione na krowi placek"
Tym razem Magda Gessler zamierza dokonać rewolucji w jednej ze słupskich restauracji (zdjęcie ilustracyjne) (kadr z programu "Kuchenne Rewolucje")

Premiera nowego odcinka "Kuchennych Rewolucji" będzie miała miejsce dziś w czwartek 11 marca. Fani Magdy Gessler mogą go obejrzeć o godzinie 21:30 na TVN.

"Kuchenne Rewolucje" – nowy odcinek

Jak wynika z opisu odcinka, podanego na oficjalnej stronie stacji TVN, tym razem Magda Gessler odwiedza Słupsk. Najsłynniejsza polska restauratorka pomoże pani Jolancie, która prowadzi restaurację Mikołajek. Mimo że posiada bogate doświadczenie w tym fachu, nie potrafi sprawić, aby lokal przynosił zyski.

Sytuacja pani Jolanty jest tym trudniejsza, że aby otworzyć restaurację, wzięła aż 90 tysięcy złotych kredytu. Ostatecznie właścicielka lokalu Mikołajek zdecydowała się zwrócić o pomoc do Magdy Gessler. W tym celu wysłała do słynnej restauratorki list z emocjonującym apelem.

Zobacz także: Zobacz też: Komornik i prokuratura przerwały rewolucje. Gessler musiała się poddać

Magda Gessler nie pozostawiła pani Jolanty samej sobie. Początki rewolucji nie były jednak łatwe. Gwiazda TVN była wyraźnie zniesmaczona zarówno serwowanym w lokalu jedzeniem, jak i higieną, a raczej jej brakiem, w kuchni. Restauratorka nie szczędziła właścicielce Mikołajka gorzkich słów.

Siano ze starej łąki przerobione na krowi placek – podsumowała smak zaserwowanych dań Magda Gessler.

Jednocześnie gwiazda TVN nie ukrywa, że wyjazd do Słupska sprawił jej wiele radości. Jak się okazało, w tym pomorskim mieście jej babcia Halina prowadziła kawiarnię Pionierka. Restauratorka wiąże z tym miejscem mnóstwo ciepłych wspomnień.

Kochani... dziś odcinek "Kuchennych rewolucji", który jest mi szczególnie bliski, bo przytulam się wspomnieniami do miejsca bliskiego mojej babci... do Słupska. Babcia Halina otworzyła tam kawiarnię Pionierka. Ciepłe, bliskie wspomnienia... – napisała Magda Gessler na Facebooku.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić