Dramat małoletniej matki w Słupsku. Prokuratura zleciła już sekcję zwłok

257

Ciało martwego noworodka znaleziono w mieszkaniu w Słupsku (woj. pomorskie). Prokuratura wszczęła śledztwo, które ma wyjaśnić czy dziecko, które urodziła 17-latka przyszło na świat żywe czy martwe.

Dramat małoletniej matki w Słupsku. Prokuratura zleciła już sekcję zwłok
Interwencja policji. Zdjęcie ilustracyjne (Newspix)

Dramat w Słupsku. Z informacji jakie podaje "Dziennik Bałtycki" wynika, że poród 17-letniej dziewczyny nastąpił w nocy z soboty na niedzielę. W niedzielę rano do mieszkania przyjechała policja. Na miejscu obecny był też prokurator. Na razie nie ujawniono, czy w czasie oględzin znaleziono na ciele noworodka jakiekolwiek obrażenia.

W poniedziałek słupska prokuratora wszczęła śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci noworodka. Marcin Natkaniec, zastępca słupskiego prokuratora rejonowego nie ujawnia jednak okoliczności sprawy ze względu na fakt, że matka dziecka jest osobą małoletnią.

"Dziecko urodziło się w domu. Zostało znalezione martwe. Dopiero po sekcji zwłok będzie wiadomo, czy żyło w chwili narodzin" - dodaje Marcin Natkaniec w rozmowie z dziennikiem.

Sekcja zwłok ma odbyć się w czwartek (1 października) w Katedrze i Zakładzie Medycyny Sądowej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Zobacz także: Ciało noworodka w łódzkim parku
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić