Leszno. Szokujący incydent w hipermarkecie Kaufland

253

W Wielkopolsce doszło w sobotę do szokującego incydentu. Klient hipermarketu uderzył stojącą obok kobietę. Miała zwrócić mu uwagę na brak maseczki.

Leszno. Szokujący incydent w hipermarkecie Kaufland
Leszno. Agresor uderzył kobietę, która zwróciła mu uwagę na brak maseczki (Twitter)

Do zdarzenia doszło w sobotę w jednym ze sklepów Kaufland w Lesznie. Kobieta została uderzona przez agresora tak mocno, że upadła na ziemię. Policja zapowiedziała, że wszczyna w tej sprawie postępowanie.

Pobił kobietę w sklepie. Miała zwrócić mu uwagę na brak maseczki

W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie ze zdarzenia. Widać na nim, że między kobietą, a mężczyzną doszło wcześniej do ożywionej wymiany zdań. W pewnym momencie agresywny klient sklepu uderzył kobietę.

Ofiara osunęła się na ziemię. Nie otrzymała natychmiast pomocy od żadnego z kasjerów czy też ochroniarzy hipermarketu. Napastnik pochylił się natomiast nad nią, w geście który może sugerować, że chciał pomóc jej wstać. W końcu jednak wrócił do pakowania zakupów.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Uderzył kobietę w sklepie. Policja jest już na jego tropie

Funkcjonariusze policji mieli przyjechać na miejsce zdarzenia, jednak sprawca zdążył się już z niego oddalić. Nie oznacza to jednak, że pozostanie bezkarny. Policja ustaliła jego personalia.

W uzgodnieniu z prokuraturą wszczynamy sprawę z urzędu – oświadczył rzecznik lokalnej policji Andrzej Borowiak.

Funkcjonariusze zabezpieczyli także nagrania ze sklepowego monitoringu. Według Kodeksu Karnego mężczyźnie może grozić grzywna, ograniczenie wolności albo więzienie na okres maksymalnie roku.

Obejrzyj także: Ciężkie pobicie w Warszawie. Policjanci opublikowali nagranie

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić