Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|

Licheń. Antyterroryści w akcji. To, co zobaczyli, mocno ich zaskoczyło

61
Podziel się:

Antyterroryści interweniowali w wielkopolskim Licheniu. Otrzymali informację, iż trzech Estończyków jest przetrzymywanych przez uzbrojonych przestępców. Co zobaczyli podczas interwencji?

Licheń. Antyterroryści w akcji. To, co zobaczyli, mocno ich zaskoczyło
Antyterroryści w akcji [zdj. ilustracyjne] (Policja)

Wszystko zaczęło się od tego, że w piątek na komisariat policji na poznańskich Jeżycach zgłosił się 28-latek. Jak podaje RMF FM, zawiadomił on funkcjonariuszy, że "trzech jego kolegów jest przetrzymywanych przez uzbrojonych przestępców w jednym z hoteli pod Koninem".

Okazało się, że 28-latek to obywatel Serbii. Policja postanowiła przeszukać jego auto, w którym znajdowała się broń maszynowa i amunicja. Na razie trafił na trzy miesiące do aresztu.

Licheń. Fałszywe zgłoszenie

Policja nie zamierzała jednak lekceważyć zgłoszenia Serba. Pod wskazany adres w Licheniu udali się antyterroryści. Szybko się okazało, że nikt nikogo nie przetrzymuje, co pewnie było dla nich niemałym zaskoczeniem.

Na miejscu zastali wyłącznie trzech wspomnianych mężczyzn, obywateli Estonii. Nikt ich jednak nie przetrzymywał - czytamy na rmf24.pl.

Estończycy zostali zatrzymani, ale po przesłuchaniu zdecydowano się ich zwolnić. Policjanci uważają tę sprawę za niewyjaśnioną, bo zeznania całej czwórki znacznie się różnią. Śledczy postarają się teraz wyjaśnić, co mężczyźni robili w Polsce i skąd jeden z nich miał broń.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(61)
Suchy Alkus
12 miesięcy temu
Przyjechali na spotkania trzeźwościowe sekty anonimowych alkoholików (: Ponoć wystarczy zaufać sile wyższej i wszystkie troski cudownie znikną. Uzależnienia też (: No to przyjechali..
pis
rok temu
to już do Lichenia nie wolno?
Tadek Tadek
rok temu
A czego możemy się spodziewać od żydowskiego okupanta to nie jest ich prywatny polin zajmijcie się 447 jesteś bardzo naiwny zapomniałeś o Wielkim Polaku Leeperze którego zamordował kelsztejn
000
rok temu
nie wiem skąd ale można sprawdzić skąd wiem do kogo należy z myśli.
usk
rok temu
bank nie przyuczy bo on ma to zapisane... jest to taki głupi sposób łączenia rachunków tak żeby wyglądało na to wszystko
oo***
rok temu
wiem jak to zrobić tak żeby już nikt nie chciał tego sprawdzić...
gra
rok temu
wszystko pochodzi z karuzeli tej o której mowa to jak inaczej można wprowadzić tam liczby skoro inne się nie zmieszczą bo będą sobie przeszkadzały
gra
rok temu
i tak miesiąc w miesiąc cały deklaracja z ewidencją wypisana i jak tu wysłać lub wprowadzić dane do nip - 8 na pewno nie tak bo ma swoje to niech wprowadza
PGb z o.o
rok temu
prawdopodobnie to koniec reszta to efekt prac na teraz... podłączę jeszcze hdmi dla świętego spokoju.. i poznam fajny tyłek logiczne... gdzie bym to nie napisał to i tak musi trafić do systemu kontroli nie wiem już nie mam obiekcji na wystawianie praworządności... to jest papier godny słów.
kapral
rok temu
ćwiczenia, ćwiczenia
Obywtel
rok temu
A broń to znaleźli przed czy po bezprawnym najściu ludzi w hotelu ???
Arrah
rok temu
Prosty motyw na dzień dobry.Sprawdzają pewnie czujność i możliwości a może korelacji z własnym planem.
Dorcia
rok temu
Kometuje dainikarze i rząd niczym nie nie różnią, alczego mój komentarz kasują bo im nie pasuje. U nas w miasteczku wiadomo że połowa policji ćpa i jest msciwa. Ja już przyzwyczaiłam się do tego podlega Świata to już lepiej nie będzie tylko gorzej. Jednego nie rozumie że porządny człowiek ma się bać bardziej niż przestępcy. Oni mogą jeździć po całej Unii i ich nikt się nie czepia, a człowiek tylko słowo powie, które komuś się nie spodoba i od razu jest obserwowany
reklama
rok temu
ja o tym wiem przeszkadza ci coś, nie a co? masz jeszcze coś? a co?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić