Lokatorzy wzywali służby dwa razy. Szokujące odkrycie w kominie

125

Szokujące odkrycie w kominie jednego z domów w amerykańskim stanie Maryland. Rodzina z Silver Spring nad ranem usłyszała stukanie dochodzące z kominka. Na miejsce wezwano służby.

Lokatorzy wzywali służby dwa razy. Szokujące odkrycie w kominie
24-letni mężczyzna był zaklinowany wewnątrz komina przez co najmniej cztery godziny (Montgomery County Fire)

Z policyjnego raportu wynika, że 8 stycznia, ok. godz. 3:00 rano, mieszkańcy domu zadzwonili na numer alarmowy, by zgłosić dziwny dźwięk stukania, pochodzący z komina. Służby przyjechały na miejsce, ale nikogo na terenie domu nie znaleziono.

Rodzina ponownie wezwała policję około 5:30 rano. Powód wezwania był taki sam jak wcześniej. Tym razem funkcjonariusze usłyszeli głos mężczyzny dochodzący z kominka.

Ponad 20 strażaków zostało wezwanych na miejsce zdarzenia, po czym przez ponad godzinę usuwali ścianę z cegły wokół kominka. Znajdował się tak nieznany mężczyzna, który przez komin próbował zakraść się do domu. Na zdjęciach opublikowanych przez służby widać jego stopy, podczas wyburzania ściany.

24-letni mężczyzna był zaklinowany wewnątrz komina przez co najmniej cztery godziny, zanim strażacy byli w stanie go uratować - poinformował Departament Policji Hrabstwa Montgomery (MCPD).

Mężczyzna został skutecznie wyciągnięty z komina około 7:30 rano, a następnie przewieziony do centrum urazowego. "Zabrano go do szpitala rejonowego, a wniosek o postawienie zarzutów został złożony w czwartek 13 stycznia" - przekazały lokalne władze.

Zobacz także: Niepokój we wschodniej Ukrainie. Mieszkańcy obawiają się agresji ze strony Rosji
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić