o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
EKO
|

Lubelskie. Obficie pryskała się perfumami. Skrywał się za tym mroczny sekret

41
Podziel się

Mieszkańcy bloku w Małaszewiczach pod Terespolem pozostają w szoku po makabrycznym odkryciu w jednym z mieszkań. Dorota S. ukrywała śmierć swojej matki, która wyszła na jaw, gdy na łóżku znaleziono szkielet seniorki. Sąsiedzi nie mieli o niczym pojęcia.

Lubelskie. Obficie pryskała się perfumami. Skrywał się za tym mroczny sekret
Dorota S. nie wzbudzała żadnych podejrzeń wśród sąsiad. Jak twierdzą, 58-latka zachowywała się "zupełnie normalnie" (Facebook)
bEDRwonF

Według ustaleń "Faktu" blok, w którym mieszka Dorota S., mieści się przy ul. Kolejarzy. Śmierć jej matki wyszła na jaw po tym, gdy do lokalu wkroczyli ratownicy medyczni. Zaalarmowała ich krewna 58-latki, obawiająca się, że S. chce targnąć się na swoje życie.

Mieszkała ze zwłokami matki. Sąsiedzi o Dorocie S. z Małaszewicz

Obawy krewnej okazały się uzasadnione – w chwili odnalezienia przez ratowników Dorota S. była nieprzytomna. Obecnie 58-latka pozostaje pod opieką lekarzy, a jej stan jest poważny.

bEDRwonH

Gdy na miejscu pojawili się funkcjonariusze policji, ich uwagę zwrócił zamknięty i zabezpieczony folią pokój. Po dostaniu się do środka ujrzeli makabryczny widok – na łóżku znajdował się szkielet Teresy S., matki Doroty S. W chwili śmierci prawdopodobnie miała 81 lat.

Zobacz także: Zobacz też: Seryjny morderca z Meksyku. Makabryczne odkrycie pod domem lokalnego rzeźnika
bEDRwonN

Jak relacjonowali sąsiedzi Doroty S., ostatni raz widzieli starszą z kobiet około dwóch lat wcześniej. W tamtym okresie Teresa S. zmagała się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Krótko po powrocie seniorki ze szpitala z mieszkania zaczął wydobywać się nieprzyjemny zapach, który 58-latka tłumaczyła obecnością chorego psa.

Sąsiedzi nie kryją szoku z powodu przerażającego odkrycia. Nikt nie podejrzewał, że Teresa S. może nie żyć, a widząc ratowników medycznych, pomyśleli, że przyjechali oni właśnie do seniorki.

Przed drugą w nocy pojawili się policjanci i strażacy. Weszli po drabinie przez uchylone okno. Myśleliśmy, że starszej pani coś się stało – relacjonował jeden z sąsiadów w rozmowie z "Faktem".
bEDRwonO

Mieszkańcy osiedla przy ul. Kolejarzy przyznają, że zachowanie Dorota S. nie wzbudzało ich podejrzeń. Widywali 58-latkę, jak przed wejściem do sklepu najpierw obficie pryskała się perfumami, jednak traktowali to jako nieszkodliwe dziwactwo. Podejrzewają, że S. ukrywała śmierć matki, ponieważ chciała nadal pobierać jej emeryturę.

Jesteśmy wszyscy w szoku. Dorota zachowywała się zupełnie normalnie. Czasem tylko przed wejściem do sklepu pryskała się perfumami. Teraz wiadomo dlaczego… Pewnie tak postąpiła, bo bała się stracić mieszkanie i emeryturę mamy – zastanawia się sąsiad 58-latki (Fakt).

Policja, pod nadzorem prokuratury, prowadzi śledztwo w sprawie okoliczności śmierci Teresy S. Prokurator Agnieszka Kępka przekazała "Faktowi", że odbywa się ono w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEDRwooi
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(41)
POdPiS
2 miesiące temu
A sarkofag Lechosława Able Kłamczyńskiego jest w piwnicy Jajosława Kaina Kłamczyńskiego.
mumia
2 miesiące temu
a jakie to perfumy ? 🤣
niewierze
2 miesiące temu
czegoś biedny? boś głupi, czemuś głupi ? boś biedny!
bEDRwooj
ornitolog
2 miesiące temu
to przez oglądanie TVP, tak wciągających programów dawno nie było! Zapomniała bidulka zjeść przez Wiadomości i umarła. Córka stwierdziła że jej się też należy coś od "państwa" bo uznała to za niesprawiedliwość przecież głosowała na PIS
Holly Yarosła...
2 miesiące temu
Katolicy , w Polsce żyje się dobrze !!! i już!!!
polo
2 miesiące temu
Dla pieniędzy jak widać można zrobić wszystko. Makabra.
Gtywb
2 miesiące temu
Sorry ale ja zyciem swoich sasiadow sie nie interesuje i nie chce sie interesowac. Jak smierdzi z mieszkania obok to informuje sie administracje/straz miejska.
Beti
2 miesiące temu
Ten artykuł to jakaś bajka. Przecież wszyscy wiedzą, że przemoc ma twarz mężczyzny.
Nieładnie
2 miesiące temu
Seniorki...no no .
Alojz
2 miesiące temu
I co, do Ciemnogrodu jej na przesluchanie nie przewiezli? Tam taaaaaka dobra prokuratura jest.
synek_księdza
2 miesiące temu
... a więc ... wraca jak bumerang temat zdrowia psychicznego Polaków ... czy to normalne że do starszej pani nikt nie zaglądał przez okres dwóch lat? koleżanka 58letniej córki denatki zawiadamia służby że być może ta osoba ma problemy z psychiką, gdyby do tej starszej pani zaglądała opieka społeczna skoro dwa lata wcześniej będąca prawie bez życia pani wróciła do domu a w aktach lekarza jest informacja że była skrajnie osłabiona i schorowana może wtedy wyszło by na jaw że 81 latka umarła we własnym mieszkaniu a jej córka albo wystraszona powstałym faktem lub kierująca się chęcią zysku bowiem starsza pani zapewne miała uposażenie rentę emeryturę i dodatek starczy ... a więc jaka jest mroczna prawda? oraz ile takich przypadków w skali kraju czeka na odsłonę ?
Aga
2 miesiące temu
a Ty? Co wiesz o o swoich sąsiadach? :D :P
123
2 miesiące temu
po... jest dużo, a w Polsce np. nielegalnie usuwa się słowo psychopata(Google 5 G)
bEDRwoob
Andrzeisko
2 miesiące temu
Mogła przecież po cichu wywlec ciało i gdzieś zakopać, byłoby to lepsze od tego co zrobiła.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić