Mateusz Domański
Mateusz Domański| 
aktualizacja 

Ludzie od rana robili zdjęcia. Widok w Kołobrzegu zwala z nóg

397

Niezwykłe rzeczy zadziały się na plaży w Kołobrzegu. Spacerowicze przecierali oczy, gdy o poranku ujrzeli absolutnie przepiękną konstrukcję. Mnóstwo ludzi się zatrzymywało, by zrobić zdjęcie lub nagrać krótki filmik. Wiemy już, dlaczego - wszystko przez to, co zrobił pewien mieszkaniec nadmorskiej miejscowości.

Ludzie od rana robili zdjęcia. Widok w Kołobrzegu zwala z nóg
Niezwykły widok w Kołobrzegu (webcamera.pl)

Było jasne, że na plaży stało się coś niezwykłego. W poniedziałek rano zauważyliśmy za pośrednictwem kamerki internetowej sporą konstrukcję z piasku, przy której cały czas zatrzymują się ludzie. Robili zdjęcia, nagrywali filmy i oglądali budowlę z różnych stron.

Teraz wiemy już, co było powodem całego zamieszania - to niezwykły zamek z piasku, który zbudował mieszkaniec Kołobrzegu. Jest to prawdziwe dzieło sztuki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Rząd bierze się za Fundusz Kościelny. Polacy reagują zdecydowanie

Kołobrzeg. Przez 8 godzin budował zamek z piasku

Nagrania pokazujące zamek z bliska wrzucił sam budowniczy - pan Grzegorz z Kołobrzegu.

Robię te dzieła dla was. Dla was wszystkich - podkreślił w nagraniu, które opublikował na TikToku. - Zapraszam was wszystkich do Kołobrzegu. Tu warto być, tu warto spędzać wakacje - dodał.

Ujawnił jednocześnie, że piaskowe dzieło tworzył przez 8 godzin.

Jestem bardzo zadowolony i spełniony z uwagi na to, że mogłem tutaj stworzyć tak piękną budowlę. Jest zamek górny, główny i są ogrody. Wszystko zrobione z piasku i wody. Nie ma tutaj żadnego wzmacniacza czy utrwalacza. Jest to dzieło sztuki, takiej sztuki plażowej - podsumował.

Trzeba przyznać, że jego budowla robi gigantyczne wrażenie. Pozytywnych komentarzy nie brakuje.

"Cudownie. Ogromny szacunek dla Ciebie za piękne dzieło", "Super, pięknie", "Piękne", "Woow... szacun. Coś pięknego", "Cudeńko", "Pięknie", "Przepięknie" - czytamy.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić