Lunapark w kujawsko-pomorskim. Matka przy kasie aż zaniemówiła z wrażenia

Za oknem coraz cieplej, a to zachęca do szukania atrakcji dla naszych pociech w terenie. Kobieta pochodząca z województwa kujawsko-pomorskiego, wybrała się z dziećmi do obwoźnego wesołego miasteczka. Liczyła na przednią zabawę. Przy kasach czekało ją spore zaskoczenie.

Zdjęcie informacyjne. Wesołe miasteczko. Zdjęcie ilustracyjne.
Źródło zdjęć: © Pixabay(mrninko)

O sprawie pisze "Fakt". Jak dodaje tabloid, nie trzeba już jechać w miejsca stricte turystyczne w Polsce (np. nad morze czy w góry), aby na widok monstrualnych cen złapać się za głowę. Te ujawniają się niemal na każdym kroku.

Pewna mieszkanka kujawsko-pomorskiego wybrała się z dziećmi do lunaparku, który zawitał na jej osiedle. Nie wiedziała jeszcze, z jakim kolosalnym wydatkiem musi się liczyć.

Usłyszałam reklamę w radiu. Mówili, że przyjechało wesołe miasteczko, które bodajże od roku nie zmieniło cen. Skusiliśmy się — mówiła "Faktowi" mama dwójki pociech.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wyleciała z karuzeli. Przerażające nagranie

Przy kasie w lunaparku kobiecie opadły ręce na widok cen za atrakcje. Chwyciła za telefon i zrobiła zdjęcia cennika. Te wysłała do "Faktu".

Ogormne ceny w lunaparku. Karuzela za 25 zł od osoby

Ceny z lunaparku obwoźnego dosłownie zwalają z nóg. "Karuzela, która robi największe wrażenie, to wydatek rzędu 25 zł. Chcą się wyszaleć dwie osoby, z portfela zniknie 50 zł" - pisze tabloid.

"Fakt" zaznacza, że za trampolinę bungee (do skakania w uprzęży) trzeba zapłacić 20 zł od uczestnika. Z kolei zaledwie dwuminutowy przejazd kolejką kosztuje aż 15 zł za pociechę!

Dziennik wylicza, że to tylko trzy atrakcje oferowane przez wesołe miasteczko, ale przy dwójce dzieci z portfela znika już niemała kwota, bo 120 zł.

Ceny za przekąski w wesołym miasteczku jeżą włos na głowie

"Puszka Pepsi czy Mirindy kosztuje 8 zł. Aż dychę trzeba wydać na mały sok Tymbarka. Wspomniany przez nas soczek ze słomką kosztuje w lunaparku 5 zł. Dodajmy, że pięć minut spacerkiem do wesołego miasteczka jest sklep, w którym kupisz podobny po 1,99 zł" - informuje "Fakt".

Jak wymienia tabloid, największy popcorn "gigant" to wydatek rzędu... 20 zł! Natomiast jeden batonik, bądź lód na patyku Big Milk ma cenę 5 zł.

Wybrane dla Ciebie
Żołnierz chciał się poddać. Rosjanie zaczęli egzekucję
Żołnierz chciał się poddać. Rosjanie zaczęli egzekucję
Tragiczny wybuch pieca w Częstochowie. Nie żyje starsza kobieta
Tragiczny wybuch pieca w Częstochowie. Nie żyje starsza kobieta
Plaster na dłoni Trumpa. Jego rzeczniczka zabrała głos
Plaster na dłoni Trumpa. Jego rzeczniczka zabrała głos
Kupił czekoladę na jarmarku. Aż się zagotował, gdy ją otworzył
Kupił czekoladę na jarmarku. Aż się zagotował, gdy ją otworzył
Wygrała 120 mln euro. Większości już nie ma. Zaskakujące, co zrobiła
Wygrała 120 mln euro. Większości już nie ma. Zaskakujące, co zrobiła
Jechał rowerem. I nagle coś takiego. "Kaptur, słuchawki"
Jechał rowerem. I nagle coś takiego. "Kaptur, słuchawki"
Zacznie się 8 grudnia. Niż w drodze do Polski
Zacznie się 8 grudnia. Niż w drodze do Polski
Wielka ewakuacja w Wielkiej Brytanii. Zatrzymano dwóch Polaków
Wielka ewakuacja w Wielkiej Brytanii. Zatrzymano dwóch Polaków
Amerykanie mają dość. Sondaż mówi wszystko
Amerykanie mają dość. Sondaż mówi wszystko
Zobaczył karteczkę. Wściekł się. "To jest nielegalne"
Zobaczył karteczkę. Wściekł się. "To jest nielegalne"
Skandal w szkole. Młodzi Austriacy zrobili taką budowlę
Skandal w szkole. Młodzi Austriacy zrobili taką budowlę
Głośno o zachowaniu Trumpa. Wszystko się nagrało
Głośno o zachowaniu Trumpa. Wszystko się nagrało