o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Anna Piątkowska-Borek
|

Luzowanie obostrzeń. Co będzie otwarte od 12 lutego?

0
Podziel się

Jakie obostrzenia będą obowiązywały od 12 lutego? Co się zmieni? Na kiedy planowane jest otwarcie stoków narciarskich? Kiedy otwarcie hoteli, restauracji i siłowni?

Luzowanie obostrzeń. Co będzie otwarte od 12 lutego?
Luzowanie obostrzeń. Kiedy otwarcie stoków narciarskich? (Pixabay)
bELhSQol

Obostrzenia. Co się zmieni od 12 lutego?

Polacy nie mogą już doczekać się zwłaszcza otwarcia hoteli i otwarcia stoków narciarskich. Za oknem zima zachęca do jazdy na nartach, tymczasem jak dotąd stoki narciarskie musiały pozostawać zamknięte. Podobnie było z możliwością noclegu. Czy teraz to się zmieni?

bELhSQon

Co będzie otwarte od 12 lutego? Rząd ogłosił, jakie obostrzenia będą luzowane. Niestety, nie dotyczy to wszystkich branż.

Od 12 lutego nastąpi otwarcie hoteli. Będą one mogły prowadzić działalność, ale w ścisłym reżimie sanitarnym. Zajęte może być jedynie 50 proc. miejsc, a posiłki dostarczane do pokoju na prośbę klienta.

Na 12 lutego zaplanowano też otwarcie stoków narciarskich. Tutaj obowiązkowe będzie zasłanianie ust i nosa. Jeśli narciarze będą korzystać z wyciągu, to należy pamiętać, że w jednej gondoli mogą jednocześnie jechać tylko osoby z jednego gospodarstwa domowego.

bELhSQot

Luzowanie obostrzeń od 12 lutego dotyczy też instytucji kultury, tj. kina, opery, filharmonie i teatry. Otwarte będą także baseny. Dla tych, którzy czekali na otwarcie siłowni i otwarcie restauracji, niestety nie mamy dobrych wiadomości. Siłownie nadal pozostają zamknięte, a restauracje mogą sprzedawać dania tylko na wynos.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bELhSQoO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić