o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
MDO
|

"M jak miłość". Co za niespodzianka! Gigantyczny zastrzyk gotówki dla Lilki i Mateusza

0
Podziel się

Lilka i Mateusz z "M jak miłość" niespodziewanie pozyskają sporo gotówki! Wszystko za sprawą... gestu Jacka. Czy w ten sposób przekona do siebie córkę?

"M jak miłość". Co za niespodzianka! Gigantyczny zastrzyk gotówki dla Lilki i Mateusza
Lilka i Mateusz nagle się wzbogacą (mjakmilosc.vod.tvp.pl)
bDIDOBvV

W 1556. odcinku "M jak miłość" nie zabraknie interesujących wydarzeń. Serwis superseriale.se.pl wyjawia, że Kotowski pójdzie do Marysi i wyjawi jej szokujące plany.

Okazuje się, że Jacek będzie chciał przekupić Lilkę i Mateusza. To jego plan na zyskanie sympatii córki, która jeszcze nie będzie świadoma, że Kotowski jest jej ojcem. Będzie żyła w przekonaniu, że Banach to jej tata.

bDIDOBvX
Dziewczyna zaczyna zaraz studia, będzie potrzebowała wsparcia, pieniędzy… Krysia musi jeszcze odchować Kamila. Mateusz już i tak pracuje ponad siły… Chcę im pomóc, chcę być dla Lilki prawdziwym ojcem! - powie Kotowski w 1556. odcinku "M jak miłość" (cyt. za superseriale.se.pl).

"M jak miłość". Jacek chce przekupić Lilkę i Mateusza. Co na to Marysia?

Marysia nie będzie podzielać entuzjazmu Jacka. Mężczyzna będzie jednak przekonany, że jego pomysł jest strzałem w dziesiątkę.

bDIDOBwd

Czy pieniądze rozwiążą kłopot? Kotowski będzie przekonany, że mocno pomogą Lilce i Mateuszowi, którzy nigdy nie mieli zbyt dużo środków.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDIDOBwy
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(0)
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić