Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

"M jak miłość". Dramat Kingi i Piotrka. Jedna z ich córek zachoruje

2

W poniedziałek 5 października wyemitowany zostanie 1530. odcinek kultowego serialu "M jak miłość". Nie zabraknie emocjonujących wydarzeń i totalnie niespodziewanych zwrotów akcji.

"M jak miłość". Dramat Kingi i Piotrka. Jedna z ich córek zachoruje
Dramat Kingi i Piotrka. Wiemy, co wydarzy się w "M jak miłość" (ONS, Pawel Kibitlewski)

Będzie się działo, oj będzie. Jak wyjawia serwis party.pl, Kinga Zduńska przeżyje w poniedziałkowej odsłonie "M jak miłość" bardzo trudne chwile. To przez to, że jej córeczka zachoruje.

Kamil natomiast będzie próbował pogodzić się z Budzyńskim. Na razie nie wiemy jednak, co z tego wyniknie i jaka będzie reakcja prawnika.

Zadzieje się też w kontekście Magdy. Anka spotka się z Klaudią i zdoła ją namówić do tego, by skopiowała dla niej ostatnie wyniki badań Magdy.

"M jak miłość". Niepokojące spostrzeżenia Marii

W poniedziałkowym odcinku Maria uzmysłowi sobie, że Paweł rzeczywiście zakochał się w Kindze. Spostrzeże, że chłopak nie odpuszcza i nieustannie próbuje się do niej zbliżyć..

Zastanów się, Paweł, co ty robisz? (...) Grasz w niebezpieczną grę... I wiesz dokładnie, o co mi chodzi! - rzuci w kierunku Pawła, cytowana przez party.pl.

Co na to Paweł? Wszystkiego dowiemy się już w poniedziałkowy wieczór. Zanosi się na odcinek pełen emocji i niesamowitych zwrotów akcji. Warto obejrzeć.

Zobacz także: Katarzyna Cichopek o pracy w śniadaniówce: "Staram się być sobą"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić