aktualizacja 

Ma 91 lat i dopiero przechodzi na emeryturę. Nie ominęła ani jednego dnia

30

Louise Kobs, mimo 91 lat na karku, jeszcze do niedawna pracowała jako strażniczka przejścia dla pieszych. Dopiero po ponad 40 latach pracy w końcu odeszła na emeryturę. Oddanie, z którym wykonywała swoje obowiązki, sprawiło, że o seniorce jest głośno w całym kraju. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Ma 91 lat i dopiero przechodzi na emeryturę. Nie ominęła ani jednego dnia
Louise Kobs nie ominęła ani jednego dnia pracy (Facebook, Nassau County Police Department)

Louise Kobs mieszka w Long Island w stanie Nowy Jork. Jak informuje New York Post, 4 listopada 1981 roku zatrudniła się w Departamencie Policji Hrabstwa Nassau. Pełniła funkcję strażniczki przejścia dla pieszych dla Levittown School District.

Przechodzi na emeryturę. Nie opuściła ani jednego dnia pracy

Ostatecznie Louise Kobs zdumiała nie tylko swoich przełożonych, ale i cały kraj, przez aż 41 lat nie opuszczając ani jednego dnia pracy. Bruce Blakeman, stojący na czele hrabstwa Nassau, rozpływał się w zachwytach nad pracowitą 91-latką.

To bardzo, bardzo oddana kobieta, uosabia ducha społeczności i jest wzorowym pracownikiem. Jest po prostu cudowną istotą i byliśmy bardzo dumni, że z nami pracuje – chwalił 91-latkę Bruce Blakeman (Fox News Digital).

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Katarzyna Skrzynecka już odkłada na emeryturę! "Za 35 złotych miesięcznie nie da się przeżyć"

Jako strażniczka przejścia dla pieszych Louise Kobs miała okazję obserwować, jak uczniowie miejscowych szkół dorastają i sami zakładają rodziny. 91-latka zżyła się z nimi do tego stopnia, że nazywała ich "swoimi dziećmi".

To były moje dzieci. Kochałam je wszystkie. Patrzyłam, jak dorastają. Wstawałam, a jeśli bolała mnie głowa, po prostu brałam pigułkę i szłam do pracy. Nie chciałam ich rozczarować. Nie mogli się doczekać spotkania ze mną – wspominała lata pracy Louise Kobs (Fox News Digital).
Wszyscy powinniśmy nauczyć się do mniej znaczenia naszej pracy dla innych ludzi, a nie tylko nas samych. Ta pani przeniosła swoją pracę na wyższy poziom. Była z tego dumna – wtórował Patrick Ryder, komisarz policji hrabstwa Nassau (Fox News Digital).
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić