Marcin Lewicki
Marcin Lewicki| 
aktualizacja 

Ma nowotwór węzłów chłonnych. Nowe informacje o stanie zdrowia gwiazdora

67

Jeff Bridges, znany między innymi z takich produkcji jak "Big Lebowski" czy "K-Pax" przekazał najnowsze informacje dotyczące swojego zdrowia. Fani aktora mogą odetchnąć na razie z ulgą - jego guz znacznie się skurczył!

Ma nowotwór węzłów chłonnych. Nowe informacje o stanie zdrowia gwiazdora
Jeff Bridges przekazał pozytywne wieści o swoim stanie zdrowia (Licencjodawca, AKPA)

Przypomnijmy, że gwiazdor walczy z chłoniakiem. To nowotwór węzłów chłonnych. Na początku rokowania dotyczące zdrowia Bridges'a były niepokojące - guz w ciele aktora miał 9 na 12 cali (1 cal to 2,54 cm). Dziś, jak określił sam aktor, ma on wielkość niewielkiego kawałka marmuru.

73-latek walczy z chorobą od trzech lat. Do leczenia konieczna była bardzo intensywna chemioterapia, która osłabiła amerykańskiego artystę. Z tego względu nie mogliśmy go ostatnio oglądać w żadnej kinowej produkcji.

Aktor ciężko choruje - walczy z poważnym nowotworem

Stan aktora był bardzo ciężki szczególnie podczas pandemii. Osłabiony organizm 73-latka źle zareagował na kontakt z koronawirusem, a na świecie nie było jeszcze szczepionki. Amerykanin podkreśla, że niebagatelną rolę w walce o zdrowie odegrała jego żona.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
To ona naprawdę walczyła o to, abym nie był podłączony do respiratora, mówił gwizdor.

Łącznie Bridges spędził w szpitalu ponad pięć miesięcy. W pewnym momencie nie mógł stać na własnych nogach. Jak sam mówi — jego rekord to 45 sekund utrzymywania się w pionie.

Gwiazda wielu hitowych produkcji podkreśla, że zagrożona była nie tylko dalsza kariera aktorska, ale również życie. Teraz jednak szansa na to, że Jeff Bridges całkowicie pokona chorobę.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić