Jerzy Stuhr po ciężkiej operacji. "Nowotwór wrócił"

30

"Gazeta Wyborcza" donosi, że Jerzy Stuhr znów ma poważne problemy zdrowotne. Trzy tygodnie temu przeszedł poważną operację usunięcia raka krtani. O perturbacjach, z którymi musi się mierzyć popularny aktor, opowiedziała osoba z jego otoczenia.

Jerzy Stuhr po ciężkiej operacji. "Nowotwór wrócił"
Jerzy Stuhr (AKPA)

Niepokojące wieści na temat ojca przekazał Maciej Stuhr w rozmowie z Kubą Wojewódzkim i Piotrem Kędzierskim. Znany aktor ujawnił, że Jerzy Stuhr przebywa na OIOM-ie. Jednocześnie zdradził, że porusza się na wózku inwalidzkim.

Więcej na temat problemów ojca jednak nie powiedział. Tymczasem swoimi ustaleniami podzieliła się "Gazeta Wyborcza", która skontaktowała się z osobą z bliskiego kręgu towarzyskiego Jerzego Stuhra.

Nowotwór wrócił. Rak krtani pojawił się w prawie tym samym miejscu co poprzednim razem. Znów była konieczna operacja. Po raz drugi aktor wybrał klinikę w Zakopanem - oznajmił informator "GW".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: W Czechach biją na alarm. Prof. Glapiński nie mówi nam wszystkiego?

Zabieg miał miejsce około trzech tygodni temu. Od czasu operacji aktor przebywał na OIOM-ie, z którego teraz ma zostać wypisany na oddział w zakopiańskiej placówce.

Stuhr jest bardzo osłabiony, ale zmianę udało się w całości usunąć - donosi "Wyborcza". Teraz artystę czeka ciężka rehabilitacja.

Los nie oszczędza Jerzego Stuhra

W przeszłości Jerzy Stuhr wygrywał ze złośliwym rakiem krtani. Chorobę zdiagnozowano u niego w 2011 roku. O perturbacjach zdrowotnych opowiadał siedem lat później w rozmowie z "Gazetą Wyborczą".

Mój mózg jakby przestawał pracować. Chwilami byłem kompletnie ogłupiały (...) Myślę, że żona odpoczywała, gdy szedłem do szpitala. W szpitalu wolałem być sam. Gdy wracałem do domu, znów trafiałem pod opiekę Basi. Jaka ona jest mądra… Dobrze mnie zna, wie, że jestem tak mocno przyzwyczajony do wolności. Wie, że nie można mnie całkowicie ubezwłasnowolnić - mówił.

Jerzy Stuhr ma za sobą również trzy zawały serca. Poza tym w 2020 roku doznał udaru mózgu.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić