o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Mateusz Domański
Mateusz Domański
|

Maciej Musiał poparł Strajk Kobiet. Internauci go zaatakowali

38
Podziel się

Maciej Musiał nie ukrywa, że nie popiera wyroku Trybunału Konstytucyjnego ws. zaostrzenia praw aborcyjnych. W związku z tym solidnie mu się oberwało.

Maciej Musiał poparł Strajk Kobiet. Internauci go zaatakowali
Maciej Musiał skrytykowany za poparcie Strajku Kobiet (ONS)
bECTGfPF

Temperatura w naszym kraju wciąż wzrasta. To oczywiście ze względu na strajki Polek i Polaków. Protestują oni po tym, jak Trybunał Konstytucyjny wydał wyrok ws. zaostrzenia prawa aborcyjnych.

Swoje stanowiska na ten temat wygłasza wielu celebrytów i celebrytek. Na taki ruch zdecydował się również aktor Maciej Musiał. Nie pokusił się on jednak o zbyt obszerny wpis.

bECTGfPH

Dodał jedynie zdjęcie, do którego dołączył opis. Składa się on z jednego słowa - "wybór". Jednego, ale bardzo wymownego. Jasno dał do zrozumienia, że popiera protestujące kobiety. On również uważa, iż wyrok TK jest krzywdzący.

Maciej Musiał w ogniu krytyki

Pod postem Musiała uaktywnili się obrońcy decyzji o zaostrzeniu praw aborcyjnych. Aktorowi bardzo mocno się oberwało. Niektórzy nie pozostawili na nim suchej nitki.

"Zabijanie dzieci nie jest wyborem", "taki z Ciebie katolik? Wstyd!", "WYBÓR - nienawidzę tego słowa", "zero kultury, brak jakichkolwiek wartości. To jest Twój wybór? Celebryto!" - tak brzmi część komentarzy.

bECTGfPN
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bECTGfQi
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(38)
jaga
11 miesięcy temu
A dziecko ma wybór? To mama decyduje o jego żyć lub nie żyć
eugen
11 miesięcy temu
to jest wybor kobiet
Rosomak
11 miesięcy temu
cytuję: Maciej Musiał nie ukrywa, że nie popiera wyroku Trybunału Konstytucyjnego ws. zaostrzenia praw aborcyjnych. - czyli nawołuje do łamania KONSTYTUCJI.
bECTGfQj
uuu
11 miesięcy temu
Hej zabicie kogoś to nie wybór!!! O jakiej tolerancji mówimy??.... To jak się pytam PO CO NAM PRAWO KARNE!!!....... NIE ZABIJAJ!!!.... to nie jedno z przykazań tylko moralność jednego człowieka względem drugiego.
ola
11 miesięcy temu
Ja również NIE POPIERAM.
osa,,,
11 miesięcy temu
NIE POPIERAĆ WYROKU TK TO JEDNO ALE POPIERAĆ STRAJKI I MANIFESTACJE TO NIEODPOWIEDZIALNE W WARUNKACH COVIT 19 , GDZIE JESZCZE NIE MA LEKARSTWA ANI SZCZEPIONKI , TEZ UWAŻAM ,ZE W TYM PUNKCIE NALEZY ZROBIC REFERENDUM ALE STRAJK TO ZŁA DECYZJA , ORGANIZACJE MUSZA WYSTAPIC DO RZĄDU O REFERENDUM I TO JEST DEMOKRATYCZNA DROGA ZAŁATWIANIA SPRAW , NIE ROZUMIEM CZYM TK SIE KIEROWAŁO KAZDA CIAŻA OSŁABIA KOBIETE A PORÓD CHOREGO DZIECKA CZY TAKIEGO CO ZARAZ UMRZE TO TRAUMATYCZNE PRZEZYCIE , PRZECIEZ SAM PORÓD TO BÓL , WYSIŁEK I SZOK DLA KOBIETY ALE JAK DZIECKO URODZI SIE TO TA RADOSC ZE ZDROWEGO DZIECKA POZWALA O TYM ZAPOMNIEĆ I KOBIETA ŻYJE EUFORIA Z NARODZIN A KAJ MA SIE ODBUDOWAC KOBIETA CO RODZI CHORE DZIECKO CZY UMIERAJACE , POPADA W DEPRESJE I LATAMI ZTEGO WYJSC NIE MOŻE , CO WYSCIE W TYM TK ZROILI , CO NIE WIECIE JAK WYGLĄDA PORÓD , JAKIE TO CIRPIENIE JAKI TO BÓL , JAKI SZOK I STRACH DLA KOBIETY ??????? BYWA TEZ ,ŻE KOBIETA PODCZAS PORODU UMIERA TO PO CO NARAŻAC KOBIETE NA TYLE CIERPIENIA A POTEM CAŁE ŻYCIE KAZAĆ JEJ OPIEKOWAC SIE DZIECKIEM CIEZKO CHORYM CIERPIĄCYM , GDYBY TO DZIECKO MOGŁO MÓWIĆ TO PEWNIE BY POWIEDZIAŁO MATKO DLACZEGO MNIE SKAZAŁAŚ NA TAKIE CIERPIENIE I BEZRADNOŚC ŻYCIOWĄ --- JAK TA KOBIETA MA ŻYĆ ???? KTO TAM SIEDZI W TYM TK , DO HOSPICJUM PÓJSC I ZOBACZYC JAK CIERPIA DZIECI CHORE , UMIERAJACE I JAK CIERPIA ICH RODZICE BEZRADNI WOBEC CHOROBY DZIECKA --DLACZEGO SKAZALISCIE NA TAKIE KATIUSZE RODZICÓW TYCH DZIECI , DLACZEGO NIE WOLNI ZDECYDOWAC RODZICOM WRAZ Z LEKARZAMI O PRZERWANIU TEGO CIERPIENIA JUZ W PIERWSZYM STADIUM ROZWOJU ??????? E M P A T I I - O NIC WIECEJ NIE PROSZE W IMIENI WSZYSTKICH KOBIET TYCH MŁODYCH CO BEDA SIE DECYDOWAĆ NA DZIECI
Jolanta
11 miesięcy temu
Dlaczego katolik ma mi narzucać abym donosiła zdeformowany płód, który nie ma szans na przeżycie a jedocześnie zagraża mojemu życiu?! Zajmijcie się sobą, jesteście barbarzyńcami!
ichtis
11 miesięcy temu
Jak taki człowiek może prowadzić koncert na ku czci Jana Pawła? Aktorzyna od siedmiu boleści!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mila
11 miesięcy temu
wszystko rozbija się o to, że wybór ma tylko kobieta, bo dziecko choć istota żyjąca nie ma żadnego wyboru....Dziecko nienarodzone może według prawa dziedziczyć, a nie ma prawa do życia? Tak tylko wrzucam kamyczek do dyskusji, bo to nie jest takie proste i oczywiste. Nie chcę też nikogo obrażać tylko pokazać inny punkt widzenia
oko
11 miesięcy temu
...jak już szalejemy w demokracji to idźmy na całość ...aborcja na życzenie, eutanazja na życzenie...i po kłopocie...
Uśka
11 miesięcy temu
Brawo Musiał
JAB
11 miesięcy temu
Panie Macieju , jest Pan mądry!
rrr
11 miesięcy temu
DEKALOG MÓWI: NIE ZABIJAJ. NIE MÓWI: Nie zabijaj (nie dotyczy aborcji eugenicznej)
bECTGfQb
↓↓↓↓↓↓↓
11 miesięcy temu
jest po północy. Co to za pieprzenie. Nie zaostrzenie, ale odrzucenie możliwości zabijania. Matka tak pomoże że zabije dziecko?Gdzie sens? I tu uwaga: zabijanie dziecka było w przypadku podejrzenia, nie faktu. I co to nawet rzekomo daje? Brednia. Media głównie robią z igły widły.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić