LAK| 

Maciej Orłoś komentuje odejście Marzeny Rogalskiej. Padły mocne słowa

17

Nie milkną echa po decyzji Marzeny Rogalskiej, która zdecydowała się na odejście z TVP. Maciej Orłoś, który kiedyś podjął tę samą decyzję, w mocnych słowach wypowiedział się na temat tego, co dzieje się w stacji. Mówi o "stadzie żmij".

Maciej Orłoś komentuje odejście Marzeny Rogalskiej. Padły mocne słowa
Maciej Orłoś ponownie krytykuje TVP (East News)

Marzena Rogalska odeszła z TVP. Była jedną z twarzy tej telewizji. Od 2009 roku tworzyła duet z Tomaszem Kammelem w programie "Pytanie na Śniadanie".


Rogalska udzieliła swojego pierwszego wywiadu po odejściu z TVP. W rozmowie z Beatą Sadowską wyjaśniła, dlaczego podjęła taką decyzję. Dziennikarka nie kryła łez.

Byłam tak zmęczona i zapracowana, że odkrywałam, że potrzebuję bardzo daleko wyjechać, żeby wreszcie usłyszeć własne myśli - mówiła.

Mocny komentarz Maciej Orłosia

Nie milkną echa po decyzji Marzeny Rogalskiej, która zdecydowała się na odejście z TVP. Głos zabrał Maciej Orłoś, który w przeszłości był w podobnej sytuacji. Teraz trzyma kciuki za koleżankę i jest przekonany, że decyzja wyjdzie jej na dobre. W mocnych słowach wypowiedział się na temat samej stacji.

Nie dziwi mnie decyzja Marzeny. Bardzo ją rozumiem i popieram. Uważam, że Marzena wkrótce zobaczy, że jej odejście wyjdzie jej tylko na dobre. Odcięcie się od toksycznych relacji i wyrwanie się od zmanipulowanych osób bez swojego zdania, które tkwią w stadzie żmij, nie może przynieść nic innego jak same pozytywne skutki - powiedział Orłoś w rozmowie z "Faktem".

Dziennikarka nie zamierza zniknąć z mediów. Podkreśliła, że nadal będzie grać w teatrze, a także prowadzić audycję w Radiu Złote Przeboje. Cały wywiad z Marzeną Rogalską dostępny będzie w niedzielę o godz. 21:00 na portalu mentalist.pl.

Istnieje życie poza TVP, a wręcz istnieje życie poza telewizją, czego teraz doświadczam, prowadząc kanał na YouTubie. Jestem fanem Marzeny i trzymam za nią kciuki - dodał Orłoś.
Zobacz także: Prof. Horban: Istnieją realne szanse, że do września zaszczepimy wszystkich Polaków
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić