Mateusz Domański
Mateusz Domański| 
aktualizacja 

Wielka afera z Gessler w roli głównej. Gwiazda TVN mówi o skandalu i koszmarze

53

Takiego przebiegu kolejnej odsłony "Kuchennych Rewolucji" nie spodziewał się chyba nikt. Magda Gessler była przerażona tym, co zobaczyła w pilskiej restauracji "Barka".

Wielka afera z Gessler w roli głównej. Gwiazda TVN mówi o skandalu i koszmarze
Gessler była zniesmaczona "Barką" (Instagram)

W ostatnim odcinku Gessler z ekipą odwiedziła Piłę. Słynna restauratorka wzięła pod lupę "Barkę", gdzie serwowano fast food. Jedzenie było... odmrażane, podsmażane, odgrzewane i zalewane sosami!

Magda Gessler była niezadowolona już po wejściu do lokalu. Dopytywała, co tak śmierdzi. Narzekała też na to, że na "Barce" jest bardzo zimno.

To jest skandal. Największy koszmar! Gdyby mi się to przyśniło, obudziłabym się z krzykiem! - mówiła wyraźnie zdegustowana Gessler.

Niedosmażony drób dla Gessler

Kolejnego dnia osoby pracujące w "Barce" popełniły kolejne potężne faux-pas. Zaserwowano Gessler niedosmażony drób! Restauratorka była tym wyraźnie poirytowana, ale... właściciele twierdzili, że wszystko jest okej. Zjedli tę potrawę.

Właścicielowi dzień później opadały ręce. Miał dość. Wyznawał restauratorce, że "przeryczał pół nocy". Kiedy natomiast Gessler opowiadała o koncepcji na rewolucję... wysadziło korki.

Choć początkowo Gessler chciała stamtąd uciekać, po powrocie poczuła się już lepiej. Nazwę zmieniono na "Kaczki na Wodzie" (restauracja zacumowana jest na rzece Gwda), a dania po rewolucji smakowały już dużo lepiej.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić