Marcin Kaszyński| 
aktualizacja 

I jak tu się skupić podczas meczu? Polska sędzia zachwyca!

39

Maria Filipowicz jest niespotykanie piękną kobietą, twierdzą internauci. Wielu panów pewnie nazywa ją swoim "ideałem". To dlatego, że jest nie tylko zjawiskowa, ale interesuje się też piłką nożną. W futbolu spełnia się w roli sędzi.

I jak tu się skupić podczas meczu? Polska sędzia zachwyca!
Piękna sędzia z Polski (Instagram @marysiaaff)

Maria Filipowicz jest pasjonatką piłki nożnej z Cieniawy pod Nowym Sączem. Jako zawodniczka grała w Galicji Nowy Sącz, a później w nowosądeckiej Starówce - donosi "Gazeta Krakowska".

Przez jakiś czas była też reporterką klubowej TV Sandecji Nowy Sącz. W tym czasie zaczęła też przygodę z sędziowaniem. Obecnie może prowadzić mecze drużyn młodzieżowych i seniorów w B-klasie.

Filipowicz ma 21 lat. Pasjonuje się nie tylko piłką nożną. Lubi również aktorstwo i modeling.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Uroda Marii Filipowicz doceniona przez kibiców

Przed rokiem była półfinalistką Miss Polski UK & Ireland. Startowała też w Miss Małopolski. Dziewczyna ma ambitne marzenia.

Moim największym marzeniem jest zdobycie pełnej niezależności finansowej, by móc pójść na wymarzone studia zaraz po studium aktorskim i po nich otworzyć klinikę dla osób, które straciły swój pierwotny wygląd podczas wypadków i pomaganie takim osobom do powrotu do stanu wyglądu sprzed wypadku - przekazała Maria dla sadeczanin.info.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić