aktualizacja 

Magdalena Ogórek trafiła na SOR. Ujawniła, co się stało

59

Pod koniec stycznia Magdalena Ogórek opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie ze szpitala. Widać na nim rękę prezenterki z podłączonym wenflonem, a także szpitalny korytarz. Prezenterka TVP dopiero teraz zdecydowała się opowiedzieć, jak doszło do wypadku z jej udziałem, po którym trafiła na SOR.

Magdalena Ogórek trafiła na SOR. Ujawniła, co się stało
Magdalena Ogórek trafiła na SOR. Ujawniła, co się stało (Licencjodawca, AKPA)

Na początku lutego nie pojawiała się Ogórek na wizji. Prezenterka z powodu "nagłego wydarzenia" trafiła na szpitalny oddział ratunkowy. Przez kilka tygodni milczała na temat swojego stanu zdrowia, jednak teraz postanowiła ujawnić kulisy wypadku.

Rzeczywiście, wydarzył mi się wypadek z tej kategorii, z których człowiek nie chciałby, żeby się zdarzały, bo są zupełnie niepotrzebne. W dużym skrócie - potknęłam się i niefrasobliwie uderzyłam głową o krawędź, bardzo ostrą. I skończyło się wstrząsem mózgu, badaniami w szpitalu - tłumaczy Magdalena Ogórek w rozmowie z Plejadą.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo...

Zobacz także: Przepowiednia Jackowskiego na 2023 rok

Z powodu wypadku, Magdalena Ogórek musiała znacznie ograniczyć swoją aktywność zawodową. Lekarz zalecił jej odpoczynek oraz leżenie w łóżku.

Trzeba było trochę poleżeć, bo w głowie się kręci i wszystkie klasyczne objawy tego wstrząśnienia mi dolegały, więc musiałam trochę przeczekać. Za wszystkie wyrazy wsparcia bardzo dziękuję, bo one lawinowo spłynęły do mnie i to pozwoliło też szybko stanąć na nogi - dodaje prezenterka.

Magdalena Ogórek pozostaje wierna partii rządzącej

Magdalena Ogórek bardzo często w programach emitowanych przez TVP Info atakuje polityków opozycji, krytyków PiS-u, stację TVN i jej dziennikarzy. Chętnie podkreśla również swoje konserwatywne spojrzenie na świat.

Co ciekawe, Magdalena Ogórek niegdyś współprowadziła program "Atlas świata" na antenie TVN24 Biznes i Świat, ale od kilku lat jest jedną z głównych twarzy TVP Info. Od prawie siedmiu lat Magdalena Ogórek pozostaje wierna publicznej stacji, w której od czasu prezesury Jacka Kurskiego jej kariera nabrała większego tempa.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić