Maja Drzewiecka daje o sobie znać. Przed laty zaliczyła ogromną wpadkę

105

Maja Drzewiecka to młoda aktywistka prawicowa, która przez lata współpracowała ze Zbigniewem Ziobrą. Niedawno pochwaliła się na platformie X nowym zdjęciem z podróży do Warszawy. Internauci byli dla niej bezlitośni i wypomnieli jej ogromną wpadkę sprzed lat.

Maja Drzewiecka daje o sobie znać. Przed laty zaliczyła ogromną wpadkę
Maja Drzewiecka (X)

Maja Drzewiecka dała się poznać szerszej publiczności w 2021 roku. Radna działającej przy resorcie Zbigniewa Ziobry Młodzieżowej Rady Sprawiedliwości chciała wyrazić solidarność z szefem Orlenu Danielem Obajtkiem, ale zamiast tego zaliczyła ogromną wpadkę.

Maja Drzewiecka przed laty zaliczyła wpadkę

Działaczka pochwaliła sprzedawane na stacji paliw hot-dogi. Na Twitterze zamieściła zdjęcie odpowiednie zdjęcie i dość zaskakujący podpis.

Być na Orlenie i nie wziąć hot dogów to jak być w Paryżu i nie zobaczyć Koloseum - napisała wówczas Maja.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: 800 plus już na kontach. Polacy zabrali głos

Żart z Koloseum w Paryżu nie wszystkich rozbawił. Pod wpisem pojawiły się krytyczne i prześmiewcze komentarze a do młodej działaczki przylgnęła łatka dziewczyny niezbyt mądrej. Teraz Maja ponownie zasłynęła w mediach. Na platformie X zamieściła zdjęcie z pociągu, którym jechała do Warszawy. Podkreśliła, że wybiera się na protesty organizowane przez PiS.

Kierunek Warszawa. Widzimy się o 16 pod Sejmem na #ProtestWolnychPolakow! - napisała na platformie X.

Pod postem pojawiło się dziesiątki komentarzy. Większość osób zastanawiała się, dlaczego Maja popiera PiS i wybiera się na marsz. Kilku internautów zakpiło z niewielkiej liczby osób wybierających się na protesty do stolicy.

Szkoda, że z urodą mądrość w parze nie idzie
Jesteś pewnie +/- moją rówieśniczką. No nie ma ch***, że możesz się godzić na to co robił i dalej robi PiS w naszym kraju. Pytanie więc, dlaczego to robisz i jakie masz z tego korzyści materialne.
Protesty wolnych Polaków był 04-06-2023 i 01-10-2023. Razem 1,5 miliona wolnych Polaków. Wasz event to marsz złodziei w obronie złodziei — czytamy w komentarzach.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić