Makabra na Dolnym Śląsku. Zwłoki owinięte foliowym workiem

69

Dramatyczne doniesienia z Dolnego Śląska. W jednym z mieszkań w miejscowości Kudowa-Zdrój policja znalazła zwłoki dwóch osób w stanie znacznego rozkładu. Według nieoficjalnych informacji, ciała miały znajdować się w foliowych workach.

Makabra na Dolnym Śląsku. Zwłoki owinięte foliowym workiem
W Kudowie-Zdrój znaleziono ciała dwóch osób (Getty Images)

W środę 20 kwietnia policjanci z miejscowości Kudowa-Zdrój dokonali wstrząsającego odkrycia. W jednym z mieszkań na terenie kurortu uzdrowiskowego funkcjonariusze ujawnili zwłoki dwóch osób. Zgon nastąpił prawdopodobnie stosunkowo dawno, gdyż ciała znajdowały się już w stanie zaawansowanego rozkładu.

Makabryczne odkrycie w mieszkaniu

Według medialnych doniesień, ciała były owinięte w foliowe worki. W czwartek rano szef Prokuratury Rejonowej w Kłodzku Jan Sałacki przekazał w rozmowie z "TVN 24", że zwłoki należały do starszego małżeństwa, a ich stan wskazuje na działanie osób trzecich.

Jak podaje lokalny portal "Kłodzko Nasze Miasto", małżeństwo mogło zostać zamordowane w grudniu 2021 roku. Nie są to jednak potwierdzone informacje. Reporter "RMF FM" nieoficjalnie ustalił, że w sprawie zatrzymano już córkę właścicieli mieszkania, która jest podejrzewana o podwójne zabójstwo.

Od środy policja pod nadzorem prokuratora bada dokładne okoliczności tajemniczych zgonów. Jak na razie mediom nie są udzielone szczegółowe informacje w sprawie, ze względu na dobro śledztwa. W piątek 22 kwietnia ma się odbyć sekcja zwłok, która może pomóc w ustaleniu bezpośredniej przyczyny śmierci pary.

Zobacz także: Zapomnieliśmy o COVID-19? Lekarz wskazuje błędy rządu
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić