Makabra w domu dziecka we Włocławku. Nie żyje 3-letni chłopiec

69

Straszna tragedia w Placówce Opiekuńczo Wychowawczej we Włocławku przy ul. Jasnej (woj. kujawsko-pomorskie). W nocy 27 maja zmarł niespełna 3-letni chłopiec. Policja i prokuratura wyjaśniają okoliczności śmierci dziecka.

Makabra w domu dziecka we Włocławku. Nie żyje 3-letni chłopiec
Tragedia w Placówce Opiekuńczo Wychowawcze we Włocławku Nie żyje 3-letni chłopiec. (Pixabay)

Pracownicy ośrodka zauważyli, że ok. 2 w nocy w czwartek 27 maja niespełna 3-letni chłopiec nie daje oznak życia. Na miejsce wezwano służby medyczne i policję. Pracownicy do czasu przyjazdu ratowników reanimowali dziecko. Później działania podjęli medycy. Niestety nie udało się przywrócić dziecku funkcji życiowych.

Policjanci z Włocławka pod nadzorem prokuratora, który był na miejscu tragedii wyjaśniają okoliczności śmierci malutkiego chłopca. Na miejscu obecny był również biegły lekarz sądowy, który wstępnie wykluczył, aby do zgonu chłopca przyczyniły się inne osoby.

Decyzją prokuratora zwłoki zabezpieczono do dalszych badań, które wyjaśnią przyczynę zgonu. Od wyników sekcji zwłok zależą dalsze czynności w sprawie - mówi st. sierż. Tomasz Tomaszewski z KMP we Włoclawku w rozmowie z o2.pl.

Redakcja o2.pl kontaktowała się z Placówką Opiekuńczo Wychowawczą we Włocławku przy ul. Jasnej. Nikt jednak nie chciał komentować tragedii.

Zobacz także: To zdjęcie obiegło świat. U wybrzeży Hiszpanii rozgrywa się prawdziwy dramat
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić