o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
MDO
|

Makabra w Kłodzku. Matka miała polewać 3-latkę zimną wodą "za karę"

24
Podziel się

Reanimacja w szpitalu w Kłodzku na Dolnym Śląsku nie przyniosła efektu - trzyletnie dziecko zmarło. Jego matka i jej partner usłyszeli zarzut znęcania się. To jednak nie wszystko...

Makabra w Kłodzku. Matka miała polewać 3-latkę zimną wodą "za karę"
Szokujące ustalenia śledczych po śmierci 3-latka (Pixabay)
bDInXUPp

Szokujące są ustalenia śledczych. Z ich dochodzenia wynika, że po tym, jak dziecko zmoczyło się w łóżeczku, matka postanowiła umieścić je pod prysznicem z zimną wodą.

Ustaliliśmy, że dziecko przebywało pod zimną wodą od trzech do pięciu minut. Zaczęło słabnąć i wykazywać oznaki nieprzytomności. Wtedy wezwano pogotowie ratunkowe. Było reanimowane, także jeszcze przez lekarza w szpitalu, ale nie udało się przywrócić mu funkcji życiowych - przyznał prokurator rejonowy w Kłodzku, Jan Sałacki, cytowany przez rmf24.pl.
bDInXUPr

Szokująca forma karania

To jednak nie wszystko. Z uzyskanych zeznań wynikało, że taka forma karania dziecka nie była incydentem.

Ze względu na powtarzalność tego czynu wyczerpywał on znamiona przestępstwa znęcania się ze szczególnym okrucieństwem. Taki zarzut usłyszała matka dziecka oraz też zarzut doprowadzenia do nieumyślnego spowodowania śmierci dziecka - zaznaczył prokurator.
bDInXUPx

Ujawniono również, że konkubent także znęcał się nad dzieckiem. Miał karać je klapsami.

Matka trzyletniego dziecka została tymczasowo aresztowana na miesiąc. Konkubent odpowie za swoje czyny z wolnej stopy, ma dozór policji.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDInXUPy
bDInXUPS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(24)
Marek
5 dni temu
Biedne, niewinne dziecko. Płakać się chce, że jedyne osoby na świecie, do których powinno móc mieć bezgraniczne zaufanie zgotowały mu taki okrutny los. Zwyrodnialstwo postępuje w społeczeństwie.
jkk
5 dni temu
madka, i tyle w temacie
OLBRZYM
5 dni temu
Spalmy żywcem ta dwójkę, będzie pewność że już nie zabiją nigdy nikogo
bDInXUPT
Ja i ja
5 dni temu
Partner i wszystko jasne.
Bufi
4 dni temu
Ja nie wiem co mam o tym myśleć. Od 13 lat jestem po ślubie mam kochana a żonę. Niestety nie było nam dane mieć dzieci. Od 2 lat staramy się poprzez in vitro. Obecnie czekamy do piątku i na badanie krwi czy się udało. A taka s**a nie doceniła życia tej małej istoty. Szlak mnie trafia jak czytam o takim zwyrodnieniu. Ciekawe co ja będzie czekać w kryminale
Najnowsze komentarze (24)
Anna
18 godz. temu
Jak czytam te wszystkie żarty to w głowie się to nie mieści , ze może być taka znieczulica i ludzie mogą nie zauważać tragedii ... Malutkie dziecko mimo wszystkiego kochające swoją matkę , patrzące w nią jak w obrazek, uczące się życia - było traktowane jak przedmiot , nieszczęśliwe , a do tego cierpiało fizycznie... żadnego wsparcia, poniżanie i bicie .... to jest straszne . Powinna być kara śmierci za smierć niewinnych dzieci i to w męczarniach dla tych zwyrodnialców. Jedni marzą o cudownych dzieciach i chcą je kochać i cieszyć się każdym dniem, a inni nie doceniają tego cudu...
za dużo tv
4 dni temu
Morsowanie stało się popularne🥶😓🤒🥴
zadużotv
4 dni temu
Morsowanie na różne sposoby jest teraz popularne
Lulka
4 dni temu
Nie chcę wiedzieć jakie kary by stosowali jak moja córcia miała nocne wymioty i bardzo często się zdarzało że w środku nocy wszystko do przebierania... Człowiek się martwił tylko o nią żeby wszystko było w porządku. Pamiętam też jak kupę zrobiła na dywan w salonie, jak to zobaczyłam to w śmiech. Do dziś się z tego śmiejemy.
pika
4 dni temu
1. Matka ma fantazje 2. Od kiedy klapsy są znęcaniem? chyba że trafiał w inne miejsca niż pośladki... 3. Brawo PiS, 500+ dla każdego i o to efekt.
Marika
4 dni temu
To zawiniły instytucje które są powołane do kontroli nad taką rodziną.Uważam że niepotrzebnie utrzymujemy to coś... co nie działa. Skandal...👎
Kloss88
4 dni temu
Przezaczyc ja medycynie na eksperymenty a partnera zaserwowac lwom w Zoo
Primos
4 dni temu
Moze myślała że Morsowaniem dzieci wyleczy :D
bDInXUPL
Matkapolka
4 dni temu
3 letnie dziecko karać za sikanie do łóżka???? 3 letnie?????? Oby takie prysznice matka codziennie w wiezieniu miala!
Miała napisać
4 dni temu
Co za doornowata maniera językowa. To w końcu miała zamiar polewać, czy polewała? Z tekstu wynika, że to drugie.
Ifbk
4 dni temu
Powinna dostac zarzut morderstwa ze szczegolnym okrucienstwem
Justyna
4 dni temu
Jezu przecież to jest straszne
Anka
4 dni temu
Bo jest tak że buntujemy się kiedy opieka społeczna odbiera dziecko rodzicom, bo wydaje się że gdzie będzie mu lepiej jak nie przy rodzicach a jednak gdyby go w czas zabrano dziecko by żyło a inni rodzice by go wychowali na wartościowego człowieka a tak makabra.
Jwp
4 dni temu
Dajcie mi oboje na Godzinę
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić