Makabra w Piekarach Śląskich. Policji brakuje ważnego dowodu

424

To morderstwo wstrząsnęło Polską. W piątek pochowana została 13-letnia Patrycja, która została brutalnie zamordowana przez 15-letniego Kacpra Ś. Narzędzia zbrodni na razie nie odnaleziono.

Makabra w Piekarach Śląskich. Policji brakuje ważnego dowodu
13-letnia Patrycja (Facebook)

Ta sprawa szokuje wszystkich. 13-letnia Patrycja została brutalnie zamordowana przez byłego chłopaka Kacpra Ś. 15-latek wpadł w szał, gdy dowiedział się, że dziewczyna jest w ciąży. Zadał jej mnóstwo ciosów nożem - "Fakt" podaje, że ponad 20.

Tabloid ujawnia również, że narzędzia zbrodni nie znaleziono do dziś. Miał to być nóż kuchenny, który Kacper zabrał ze swojego domu. "Fakt" donosi, że zakrwawione ubranie porzucił u dziadka.

Makabra w Piekarach Śląskich. Trwa śledztwo

Służby prowadzą śledztwo w sprawie brutalnego morderstwa. Zabezpieczono różne rzeczy - ubrania, komórkę czy zapisy rozmów Patrycji i Kacpra.

Pojawiają się wstrząsające ustalenia. Wspominane źródło pisze, że kolega Kacpra miał przesłać najbliższej przyjaciółce Patrycji SMS-a, w którym napisał, że "Zabije Pati, jeśli ta będzie w ciąży".

Nie wiadomo, czy ktoś jeszcze o tym wiedział i czy Kacper działał pod czyimś wpływem. Wszystko ma zostać wyjaśnione przez ekspertów.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić