Skandal w Arabii Saudyjskiej. Muzułmanie są wściekli

155

Para z Arabii Saudyjskiej za cel postawiła sobie odniesienie sukcesu na Instagramie. Rozjuszyli przy tym konserwatywne środowiska muzułmańskie. Po ostatnich nagraniach ruszyła lawina negatywnych komentarzy.

Skandal w Arabii Saudyjskiej. Muzułmanie są wściekli

Fouz Al-Otaibi razem z mężem mieszka w Arabii Saudyjskiej. Para prowadzi konto na Instagramie. Sposób, jaki znaleźli na zyskanie obserwatorów, wzbudził kontrowersje wśród muzułmanów.

Jak na standardy tego kraju kobieta pokazuje naprawdę wiele. Przede wszystkim wypomina się jej fakt, że nie nosi chusty. Najbardziej oburzające okazały się jednak posty, na których widać, jak całuje się z mężem lub siedzi okrakiem na jego kolanach.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Nowe nagranie rozjuszyło muzułmanów

Fouz razem z mężem postanowiła w romantyczny sposób uczcić weryfikację swojego konta na Snapchacie. Pochwaliła się nagraniem, na którym razem z mężem bierze kąpiel. Spożywają też w tym czasie szampana.

Niby nic, ale wielu muzułmanów jest oburzonych. Parę oskarżono o sianie zgorszenia.

Gdzie żyją te zwierzęta?! Jeśli w Arabii Saudyjskiej, dlaczego nie wydano nakazu aresztowania za szerzenie występku i naruszenie przyzwoitości publicznej? - stwierdził jeden z internautów.

Inne nagranie też oburzyło część muzułmanów. Widać na nim, jak Fouz tańczy w piżamie nad swoim mężem, a później siada na jego kolana. Jednak największe poruszenie wywołało to, że sięgnęła po butelkę wina, z której napiła się trunku.

Bóg chce, aby nasze córki i muzułmańskie dziewczęta były objęte ochroną - napisał jeden z użytkowników Instagrama.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Fouz nie po raz pierwszy rozzłościła muzułmanów. Rozgłos zyskała po pokazaniu umowy, jaką podpisała z mężem, biorąc ślub. Jednym z warunków jest to, by Fouz miała zapewnioną pomoc domową oraz odpowiednie środki finansowe. Punktem, który rozjuszył konserwatywne środowisko Arabii Saudyjskiej, był zapis o tym, że mężczyzna nie może mieć więcej żon.

Mężczyzna, który ożeni się po zaakceptowaniu jakichkolwiek warunków, jest głupi - komentuje obserwator Fouz.
Zgodnie z szariatem mężczyzna może poślubić cztery kobiety, a może znaleźć sto lepszą niż ta - zauważa jeden z instagramerów.
Zobacz także: PiS. Politolog o losach Dworczyka. "Kandydat na następcę Kaczyńskiego"
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić