Makabryczne odkrycie w Wielkopolsce. Leśniczy znalazł zwłoki

9

W kompleksie leśnym w gminie Przygodzice (woj. wielkopolskie) znaleziono zwłoki w stanie znacznego rozkładu. Makabrycznego odkrycia dokonał leśniczy, który wykonywał rutynowy obchód terenu. Na miejsce wezwano policję, która obecnie stara się ustalić personalia zmarłej osoby.

Makabryczne odkrycie w Wielkopolsce. Leśniczy znalazł zwłoki
Zwłoki w lesie w Przygodzicach. Odkrycia dokonał leśniczy (Pixabay, radoslaw_zmudzinski)

Szokujące odkrycie w gminie Przygodzice w województwie wielkopolskim. Leśniczy podczas obchodu terenu znalazł ciało, które było w stanie znacznego rozkładu.

Na miejsce wezwano policję, która przeprowadziła niezbędne czynności pod nadzorem prokuratury. Zwłoki i wszelkie ślady zostały zabezpieczone przez techników kryminalistyki.

Nie wiemy, jakiej płci była osoba zmarła – powiedziała w rozmowie z PAP podkom. Małgorzata Michaś, oficer prasowy ostrowskiej policji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Na Marywilskiej 44 roi się od służb. Nagraliśmy pogorzelisko z bliska

Zwłoki w lesie koło Przygodzic. Ciało zabezpieczono do sekcji

Na razie o sprawie wiadomo niewiele. Dokonano oględzin, a ciało zabezpieczono do sekcji w celu wyjaśnienia przyczyn i okoliczności śmierci. Ustalana jest także tożsamość zmarłej osoby. Stan rozkładu jest tak zaawansowany, że na razie nie wiadomo nic na temat nieboszczyka.

Nie wiemy nawet, jakiej płci była osoba zmarła - mówią policjanci.

Lokalne media podały jednak, że ciało należało do mężczyzny. "Kurier Ostrowski" ustalił, że zwłoki zostały znalezione niedaleko bażantarni, w głębi lasu. W okolicy nie ma żadnego monitoringu, który mógłby pomóc w czynnościach policyjnych. Ciężko będzie więc sprawdzić, co i kiedy stało się z ofiarą.

Na początku maja służby informowały o podobnym zdarzeniu, prosząc o pomoc w identyfikacji ciała, znalezionego w lesie w Tychach. Zwłoki odkryto 2 maja, przy alei Niepodległości, w rejonie Stawu Grabowiec. Ponieważ - mimo starań - nie udało się ustalić tożsamości mężczyzny, policjanci opublikowali zdjęcie denata w sieci.

Autor: APOL
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić