aktualizacja 

Marcin Hakiel niczym filozof. Mówi o swoim rozstaniu z Cichopek?

12

Tancerz spędza weekend w górach. W czasie wypoczynku na łonie natury wrzuca posty i relacje z filozoficznymi opisami. Zdaniem fanów w ten sposób reaguje na informacje o związku Katarzyny Cichopek z Maciejem Kurzajewskim. Hakiel był mężem Cichopek od 2008 roku. Teraz aktorka pokazuje całemu światu, jak szczęśliwa jest ze swoim nowym partnerem.

Marcin Hakiel niczym filozof. Mówi o swoim rozstaniu z Cichopek?
Fani we wpisach tancerza dopatrują się komentarzy do rozstania z Cichopek (Instagram, Marcin Hakiel)

Coming out Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego od początku był kontrowersyjny. Świat dowiedział się o ich związku za sprawą wpisu Pauliny Smaszcz, byłej żony Kurzajewskiego. Wiele osób od razu zaczęło krytykować parę za to, że wyznając na co dzień katolickie wartości, rozbili swoje małżeństwa. W obronie pary stanęli niektórzy celebryci, jak Anna Mucha, Joanna Koroniewska i Marcin Dowbor, Edyta Herbuś, Anna Wendzikowska czy Edyta Górniak. Jednak pierwsze oficjalne zdjęcie pary pochodzi dopiero z dnia urodzin aktorki. Para na wspólne świętowanie wybrała się do Izraela.

Cichopek prosiła go o wolność

Marcin Hakiel również wyjechał na weekend, tyle że w polskie góry. Tancerz od początku, w przeciwieństwie do byłej żony Kurzajewskiego, do całej sprawy odnosił się w sposób zdystansowany i ogólny. Nie rozdrapywał ran, a z jego postów w mediach społecznościowych wynika, że skupił się na sobie i rodzinie. Marcin Hakiel ma z Katarzyną Cichopek dwójkę dzieci w wieku 13 i 8 lat. Od jakiegoś czasu mężczyzna publikuje też zdjęcia w towarzystwie zgrabnej blondynki. Nie ukrywa, że łączy ich uczucie.

"W życiu nie chodzi o to, co nam się przytrafia, tylko o to, co postanowimy z tym zrobić" - napisał tancerz w relacji na Instagramie.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Na zdjęciu widać go w otoczeniu natury. Takie otoczenie z pewnością natchnęło go do rozmyślań. Jednocześnie fani w komentarzach chwalą mężczyznę za to, że nie analizuje sytuacji i "nie pierze brudów". Pochwaliła go także Paulina Smaszcz.

@marcinhakiel , który jako jedyny miał odwagę powiedzieć o zdradach, które trwały od realizacji programu CZAR PAR. Pan Marcin jest mądrym mężczyzną, który już buduje swoje szczęście i bardzo trzymam za niego kciuki. - napisała była żona Kurzajewskiego.

Program "Czar Par" z udziałem Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek był emitowany w 2019 roku. Prowadził go...Maciej Kurzajewski.

Najtrudniejszy moment w tej całej sytuacji był taki, że moja była partnerka od jakiegoś czasu prosiła już o wolność, o więcej wolności, przestrzeni, ja jej to dałem, a pewnego dnia okazało się, że ta wolność ma imię. To jest coś, na co nie bylem przygotowany i wydaje mi się, że na takie coś nie można być przygotowanym po prostu. Przez te 17 lat zawsze ją kochałem i się dogadywaliśmy. Mam poczucie takie, że 16 lat z haczykiem byliśmy bardzo zgraną parą. W niejednym wywiadzie powiedzieliśmy, że zawsze staramy się coś naprawić, zanim coś wyrzucimy. Ja mam poczucie, że ja do końca chciałem to naprawić do tego momentu, gdy już nie było czego naprawiać – mówił Hakiel w czasie wywiadu z Olą Kwaśniewską w "Mieście kobiet".

Kolejny odcinek pt. Hakiel - filozof

To nie pierwszy wpis w takim stylu. Trzy tygodnie temu Marcin Hakiel wrzucił zdjęcie, na którym widać jak trzyma kobiecą rękę. Opatrzył post hasztagiem #najważniejszejestniewidocznedlaoczu.

Dla obserwatorów oczywistym było, że tancerz chwali się swoją nową partnerką. Kolejne zdjęcie w towarzystwie tajemniczej blondynki, która tym razem stała tyłem do kamery, opatrzył podpisem #alwayslookonthebrightsideoflife

Ciężko określić, jak długo para się spotyka. Jeśli Cichopek i Kurzajewski mieli się ku sobie już od 2019 roku, to znaczy że także tancerz mógł usiłować szukać szczęścia poza małżeństwem. To pozostaje jednak tajemnicą, tak samo jak tożsamość jego nowej wybranki. Jedyne, co o blondynce udało się ustalić "Super Expressowi", to że ma na imię Dominika, ma córeczkę i mieszka we Wrocławiu.

Zobacz także: "Stranger Things". Ponad dwie godziny. Twórcy kultowego hitu przeszli samych siebie
Autor: EWS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić