Marianna Schreiber nie jest zachwycona. Tak potraktowali ją internauci

130

W sobotę, 6 maja, odbyło się historyczne wydarzenie – koronacja króla Karola III. Na uroczystości nie zabrakło polskiej pary prezydenckiej. Marianna Schreiber przyznała na Twitterze, że zachwyciła się prezencją Andrzeja i Agaty Dudów. Jednak nie wszyscy się z nią zgodzili.

Marianna Schreiber nie jest zachwycona. Tak potraktowali ją internauci
Marianna Schreiber wypowiedziała się w pozytywnym tonie o parze prezydenckiej. Nie wszystkim się to spodobało (AKPA, AKPA)

Swoją opinią na temat pary prezydenckiej Marianna Schreiber podzieliła się na Twitterze. Założycielka partii politycznej "Mam Dość" przyznała, że chociaż nie zawsze zgadza się z Andrzejem Dudą, to jest zachwycona jego prezencją na koronacji króla Karola. Podkreśliła, że godnie reprezentują Polskę.

Można wiele mówić o Prezydencie, ale przyznać trzeba jedno – Para Prezydencka wygląda tutaj CUDOWNIE. Godnie reprezentują Polskę – napisała Marianna Schreiber na Twitterze.

Marianna Schreiber o parze prezydenckiej. Ma słuszność?

Ku rozczarowaniu Marianny Schreiber wielu internautom nie przypadły do gustu jej pochwały pod adresem pary prezydenckiej. Wręcz przeciwnie – krytykowali nie tylko Andrzeja i Agatę Dudów, lecz także samą założycielkę partii "Mam Dość". Schreiber nie zamierzała jednak potulnie znosić złośliwości i przygotowała ripostę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Michał Piróg o Mariannie Schreiber: "Była niewolnicą"

Marianna Schreiber zarzuciła internautom, że są zaślepieni konfliktem między partiami PO i PiS. Założycielka partii Mam Dość stwierdziła, że przez zacietrzewienie w gniewie użytkownicy Twittera stali się nieobiektywni i nie są w stanie pochwalić na przykład Andrzeja Dudy, nawet jeśli akurat zrobił coś dobrego. Na przykład właśnie – będzie godnie reprezentował ojczyznę za granicą.

PS Reakcja na mój wpis pokazuje, w jakim miejscu jesteśmy my – Polacy. Nie potrafimy obiektywnie spojrzeć, tylko od razu podział PO/ PiS. Tak samo pozytywnie (jeżeli chodzi o reprezentowanie Polski za granicą) oceniam Kwaśniewskich – zripostowała Marianna Schreiber (Twitter).
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić