Marianna Schreiber o babci Kasi. Wpis celebrytki rozgrzał internautów

635

Burza po incydencie z udziałem Babci Kasi na obchodach rocznicy smoleńskiej zdaje się nie mieć końca. Po tym jak warszawska aktywistka zagroziła śmiercią Jarosławowi Kaczyńskiemu, jej słowa są komentowane szeroko. Głos w sprawie aktywistki zabrała także... Marianna Schreiber.

Marianna Schreiber o babci Kasi. Wpis celebrytki rozgrzał internautów
Msrianna Schreiber komentuje słowa Babci Kasi (Twitter, fot. Instagram)

Ostatni protest babci Kasi w mediach odbił się szerokim echem. Podczas obchodów kolejnej rocznicy smoleńskiej, kobieta pojawiła się w towarzystwie innych protestujących z transparentem na którym widniał napis: "Gdzie jest wrak"?

Znana aktywistka, nominowana za swój sprzeciw wobec władzy do tytułu "Warszawianki Roku" tym razem poszła o krok dalej. Z chwilą pojawienia się na mównicy prezesa PIS, pełna furii wykrzyczała: "Jarek, zaj....my cię niedługo"

Incydent z udziałem aktywistki w mediach odbił się szerokim echem. Do grona oburzonych w niedzielę, 16 kwietnia, dołączyła także Marianna Schreiber.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Wstrząsająca relacja "babci Kasi". Magdalena Sroka komentuje

Celebrytka i założycielka partii "Mam dość 2023" tak skomentowała występ Katarzyny Augustynek:

Babcia Kasia krzyczy: "Jarek zaje**emy cię niedługo". Ja się pytam, tak poza podziałami, poglądami: kogo reprezentuje ta Pani i kto jej podpowiada takie zachowania i w ramach czego konkretnie? Co, kto chce osiągnąć takimi reprezentantami? Nikomu, bez względu na poglądy - nie życzy się śmierci - napisała żona polityka PIS na Twitterze.

Marianna Schreiber odniosła się do słów Babci Kasi

Wpis słynącej z kontrowersji celebrytki i zapalonej miłośniczki wojskowości tym razem spotkał się z żywą reakcją komentujących. Zdania jak zwykle są dość podzielone.

Ja myślę, że po 8 latach bycia bitą, szarpaną, aresztowaną i hejtowaną, też byś była radykalna w starciu z PiSowską milicją - pisze jedna z komentujących, za to inna zaznacza: "Nie ma mojej zgody na taki język. Tak samo jak wpisy o szykowaniu szampana na śmierć Kaczyńskiego. Polityka nie jest tego warta"

Inny z followersów zwraca się do samej Marianny: "Teraz pytanie do Pani - o co Pani chodzi? Bo chyba nie o to, żeby jedynie zaistnieć w świadomości gawiedzi?"

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: BBI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić