Marsz Niepodległości. Mówił o braku petard. Nagle rozległ się huk

19

Trwa tegoroczny Marsz Niepodległości. Wielu mieszkańców stolicy obawia się, że w 2021 roku – jak w poprzednich latach – dojdzie do aktów wandalizmu. "Tygodnik NIE" opublikował nagranie, na którym zapewniono, że na razie jest spokojnie. Nagle stało się coś zaskakującego.

Marsz Niepodległości. Mówił o braku petard. Nagle rozległ się huk
Czy tegoroczny Marsz Niepodległości przejdzie spokojnie? (PAP, Wojciech Olkuśnik)

Przebieg tegorocznego Marszu Niepodległości jest relacjonowany przez licznych dziennikarzy. W tym – reprezentujących Media Narodowe. Fragment materiału przygotowanego właśnie przez te medium został opublikowany na stronie "Tygodnika NIE" na Facebooku.

Marsz Niepodległości 2021. "Tygodnik NIE" pokazał niefortunne nagranie

Media Narodowe opublikowały na swoim kanale na YouTube wywiady z uczestnikami lub sympatykami Marszu Niepodległości. W trakcie jednej z rozmów padło pytanie o "incydenty", które co roku mają miejsce w trakcie pochodu.

Jak do tej pory chyba żadnych incydentów nie było, nie było nawet takich (...) "tradycyjnych" elementów jak petardy czy jakieś inne... – mówił rozmówca dziennikarza Mediów Narodowych.

Pechowo dla mężczyzny udzielającego wywiadu właśnie w chwili, gdy wspominał o petardach, w tle rozległ się huk. Najprawdopodobniej został wywołany właśnie przez materiały pirotechniczne. Wyglądało na to, że radość ze spokojnego przebiegu Marszu Narodowego była przedwczesna. Obserwatorzy "Tygodnika NIE" nie zostawili na materiale suchej nitki.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Z tyłu stał Tusk i rzucał.
Idealne wyczucie czasu.
Klapa od śmietnika to była.
"Czy ty strzelasz, czy do ciebie strzelają – jeden huk". Kazimierz Pawlak.
Jest natomiast tradycyjne zaprzeczanie rzeczywistości – komentowali nagranie internauci.
Zobacz także: Zobacz też: Marsz Niepodległości w ubiegłych latach. Najgłośniejsze momenty wszystkich przemarszów narodowców
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić