BOB| 

Ktoś namalował to nocą. Narodowcy dostaną szału, idąc przez Warszawę

894

Na Moście Poniatowskiego w Warszawie ktoś namalował wielką tęczę. Miejsce było nieprzypadkowe, bo 11 listopada przejdzie tamtędy Marsz Niepodległości. Sprawą zajęła się policja.

Ktoś namalował to nocą. Narodowcy dostaną szału, idąc przez Warszawę
Tęcza pojawiła się na Moście Poniatowskiego (Wikimedia Commons)

11 listopada przez Warszawę przejdzie Marsz Niepodległości. Trasa będzie prowadzić m.in. przez Most Poniatowskiego. To tam w nocy ze środy na czwartek pojawiło się malowidło, które wywołało duże poruszenie w internecie.

Tęcza na Moście Poniatowskiego

Na Facebooku profilu Nowa Warszawa zamieszczono zdjęcia, na których widać dużych rozmiarów tęcza. Została namalowana torowisku, które znajduje się na moście.

W nocy ktoś pomalował na tęczowo Most Poniatowskiego, czyli dzisiejsze miejsce przemarszu narodowców. Niestety wydaje się, że służby miejskie będą próbować zmyć malowidło, gdyż może stanowić zagrożenie dla życia uczestników Marszu Niepodległości. Tak jak kostka brukowa - komentuje profil Nowa Warszawa.

W tej chwili nie wiadomo, kto wpadł na pomysł namalowania tęczy. Sprawa jednak została zgłoszona policji, a po kolorowym malunku nie ma już śladu.

Dostaliśmy zgłoszenie od policji ok. godz. 4 rano. Tęcza została namalowana na torowisku kredą. Zajęły się tym Służby Oczyszczania Miasta, które do godz. 5 usunęły malunki - mówi w portalu wyborcza.pl Monika Beuth-Lutyk, rzecznika warszawskiego ratusza.

Pamiętać należy, że rok temu na Moście Poniatowskiego doszło do niebezpiecznych zdarzeń. To tam rzucano racami w kierunku mieszkań, w których wisiały tęczowe flagi i symbole Strajku Kobiet.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Marsz Niepodległości w ubiegłych latach. Najgłośniejsze momenty wszystkich przemarszów narodowców
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić