o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MDO
|

"Bił po twarzy, gryzł". Ofiary aktora Bartłomieja M. zabrały głos

37
Podziel się

Bartłomiej M. trafił do aresztu. Nad działaczem politycznym i aktorem ciąży zarzut zgwałcenia trzech nastolatek. Pojawiają się jednak informacje, że ofiar miało być więcej. Część opowiedziała o traumatycznych przeżyciach w "Uwadze TVN".

"Bił po twarzy, gryzł". Ofiary aktora Bartłomieja M. zabrały głos
Bartłomiej M i jedna z ofiar (filmpolski.pl, Uwaga TVN)
bEsfXlPF

Bartłomiej M. ma całkiem bogate CV. Grał u Patryka Vegi, w "Ojcu Mateuszu", "Jak zostałem gangsterem", a ostatnio również w "Barwach szczęścia".

Niegdyś był działaczem PO. Później postanowił zmienić barwy. Pojawiał się w spotach wyborczych PiS-u i próbował dostać się do Sejmu.

bEsfXlPH

7 maja został antybohaterem reportażu Agnieszki Żądło. Dziennikarka "Newsweeka" ze szczegółami opisała historie młodych dziewczyn (14-17 lat), które miały być gwałcone przez Bartłomieja M.

Proceder miał się rozpocząć w latach 90. Pierwszy, nieprawomocny wyrok w tej sprawie zapadł jednak dopiero pod koniec zeszłego roku.

Do sprawy mężczyzna odniósł się w oświadczeniu dla WP. Wszystkiego się wyparł i stwierdził, że "sprawa jest absolutnie oparta na kłamstwach lub półprawdach".

bEsfXlPN

Bartłomiej M. usłyszał kolejne zarzuty. Ofiary opisują zdarzenia

Gdy reportaż się ukazał, Bartłomiej M. usłyszał następne zarzuty dotyczące zgwałcenia dziewczynek w wieku 15-17 lat. Na trzy miesiące trafił do aresztu.

15 czerwca sprawa została poruszona w "Uwadze TVN". Głos zabrały ofiary M.

Namówił mnie, żebym napiła się szampana. Zsuwał mi sweter, wsadził rękę w majtki. Byłam w samym swetrze na gołe ciało. Kazał mi usiąść mu na kolanach i ruszać się - opowiedziała jedna z ofiar.
bEsfXlPO

Bartłomiej M. dość długo robił sesje fotograficzne młodym, często nieletnim dziewczynom. Poznawał je na portalu zdjęciowym. Później zapraszał do siebie i dawał drinka, w którym musiał znajdować się środek odurzający, bo dziewczyny traciły przytomność. Łatwo się domyślić, co było potem...

Mówiłam, że nie chcę, ale on przytrzymał mi ręce i wszedł we mnie. Cały czas protestowałam, on bił mnie po twarzy, gryzł mnie i wtedy na chwilę straciłam przytomność - podkreślała jedna z ofiar w "Uwadze TVN".

O traumatycznych przeżyciach opowiedziała również kobieta, która została wykorzystana przez Bartłomieja M., gdy miała 14 lat. - Zauważyłam, że on odbywa ze mną stosunek, nie mogłam się ruszyć. Mówił, bym jęczała. Byłam naga - powiedziała, zdradzając, że wcześniej dostała drinka.

bEsfXlPP

Pojawiły się nowe ustalenia w sprawie tego procederu. Okazuje się, że najmłodsza ofiara Bartłomieja M. miała tylko 12 lat.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEsfXlQi
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(37)
Lami
miesiąc temu
Nie chce się tego czytać ani komentować.
Babcia Frania
miesiąc temu
I po co zakrywają paszczę ,znam go z reklam.
Poccoyo
miesiąc temu
Ja wszystko staram się zrozumieć..ale dostałam drinka... 14 latka.. i wypiła offkors.. bo co tam mi starzy będą gadali.. przecież to głupota w czystej postaci...
bEsfXlQj
Dziwne
2 miesiące temu
A co One robiły z starszym mężczyzną ?
Jazzman
2 miesiące temu
Jak w więzieniu się dowiedzą za co siedzi to sam zamieni się w nieletnią panienkę. Będą go gryźli, kopali i cośtam cośtam. No i dobrze. Niech wie jak to smakuje.
Kolesie z pie...
2 miesiące temu
Dlaczego buźka zakryta ? Pokażcie tą śliczną twarzyczkę. Pozdrawiamy i czekamy pod prysznicem ,
Benka
2 miesiące temu
Nie zamierzam gnoja bronić. Powinien zostać surowo ukarany. Jednak zastanawiam się, dlaczego takie dziewczynki poszły z dorosłym mężczyzna i piły z nim alkohol (12 latka!) . To nie jest normalne. Pewne rzeczy wynosi się z domu. Dlaczego rodzice, nie uczulali na takie sytuacje?
Gagatek
2 miesiące temu
Nazwiska nie podają przez delikatność ?
Szanty
2 miesiące temu
Mam nadzieję że dostanie wyrok. W celi koledzy pokażą mu jak to jest być gwałconym 😁
Małpiszon
2 miesiące temu
Te 14 latki 12 latka i inne niepełnoletnie nie opowiedziały rodzicom o tym co je spotkało Dziwne to aby czekać 20 lat ze zgłoszeniem gwałtu
Babcia M
2 miesiące temu
Powiesić gościa za jaja jednej dorosłej myślącej bestii mniej Szkoda mi rodziców którzy teraz słyszą do czego ich synuś był zdolny ale rodziciele nie na wszystko mają wpływ
Elga
2 miesiące temu
Dlaczego w naszym kraju ukrywa się przestępców. Co to ma być za zamazywanie twarzy i brak nazwiska. Każdy przestępca powinien być pokazywany publicznie z wyglądu i nazwiska!!!
Katridok
2 miesiące temu
To nie ksiądz?, a już myślałem i co dalej, gdzie ofiarą dostanie milionowe odszkodowanie jeśli sprawcato nie ksiądz?. Dramat ofiar i tak tolerancyjne komentarze, wstyd. Jak teraz czują się ofiary, w porównaniu do ofiar księży pedofilòw, brońmy dzieci p re žeđ pedofilami, bo to jest problem społeczny a kościół już dużo zmienił, papież dał narzędzia w postaci prawa i to prawo działa.
bEsfXlQb
wacek
2 miesiące temu
Bo to ksiądz(biskup, papież), bo to aktor, bo to premier i inny poseł, bo to dyrektor lub inny prezes, ma pieniądze, bo jest bogaty, bo to jest ktoś a ja nic. Jako dziecko słyszałem to wypowiadane z estymą. DZIŚ wiem,że to z reguły największe kanalie.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić