Mąż jest wściekły. Mama dziesięcioraczków przerywa milczenie

74

Świat obiegła wiadomość o pobiciu rekordu globu – 37-latka z RPA urodziła dziesięcioraczki. Ojciec dzieci zaczął uskarżać się na brak kontaktu z partnerką, a także podważać, że poród w ogóle miał miejsce. W końcu przemówiła sama matka.

Mąż jest wściekły. Mama dziesięcioraczków przerywa milczenie
Gosiame Thamara Sithole urodziła dziesięcioraczki. 37-latka wyjawiła, dlaczego izoluje się od ojca noworodków

Gosiame Thamara Sithole miała urodzić dziesięcioraczki na początku czerwca. Poród nastąpił w 29. tygodniu ciąży – noworodki przyszły na świat w wyniku cesarskiego cięcia. Tym samym doszło do pobicia rekordu Guinnessa.

Urodziła dziesięcioraczki. Teraz oskarża męża i jego bliskich

Z czasem Tebogo Tsotetsi, mąż Sithole i zarazem ojciec dzieci, zaczął publicznie podważać wiarygodność partnerki. Jak twierdził, od tygodni nie ma kontaktu ze świeżo upieczoną mamą, nie widział również noworodków. Zaapelował nawet, aby nie wspierać finansowo 37-latki.

Doceniam wsparcie finansowe, (...) ale chciałbym również zaapelować do społeczeństwa, aby przestało dokonywać wpłat na nasze konta, dopóki członkowie społeczności nie zobaczą dzieci – apelował Tebogo Tsotetsi.

W końcu Gosiame Thamara Sithole postanowiła odnieść się do słów męża. Jak podaje The Sun, 37-latka celowo nie ujawnia partnerowi oraz jego bliskim miejsca pobytu noworodków, ponieważ chcą oni wykorzystać maluchy do zdobycia pieniędzy. Poczuła się również zraniona deklaracjami, że nie uwierzą w narodziny dziesięcioraczków, dopóki ich nie zobaczą.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Gosiame Thamara Sithole wyraziła przypuszczenie, że ani mąż, ani jego krewni nigdy nie darzyli jej miłością. Przyznała, że dotychczas zmuszała się do utrzymywania z nimi kontaktu, jednak po narodzinach dzieci zmieniła zdanie. Zapowiedziała, że na razie będzie trzymała miejsce pobytu noworodków w tajemnicy.

Czuję, że nigdy mnie nie kochali, a ja zmuszałam się do utrzymywania z nimi relacji – podkreśliła Gosiame Thamara Sithole.
Zobacz także: Zobacz też: Szok na porodówce. 25-latka urodziła dziewięcioraczki
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić