o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
SSŃ
|

Urodziła dziesięcioraczki? Ojciec jest wściekły. Zabrał głos

42
Podziel się

Na początku czerwca 37-latka z RPA miała urodzić dziesięcioraczki, tym samym ustanawiając nowy rekord świata. Istnieją jednak pewne wątpliwości co do autentyczności tej informacji. Ojciec dzieci twierdzi, że żona nie pozwoliła mu jeszcze zobaczyć swojego potomstwa, a narodziny "są owiane tajemnicą". Zwraca się z apelem do społeczeństwa, by nie przekazywali kobiecie darowizn.

Urodziła dziesięcioraczki? Ojciec jest wściekły. Zabrał głos
Kobieta miała urodzić dziesięcioraczki. Pojawiają się wątpliwości, czy to prawda
bErIsoqJ

Gosiame Thamara Sithole twierdzi, że na początku czerwca urodziła dziesięcioro dzieci w Pretorii w RPA. O kobiecie rozpisywały się media na całym świecie, gdyż narodziny dziesięciorga dzieci pobiły dotychczasowy rekord świata. Pojawiają się jednak coraz większe wątpliwości, czy informacja jest prawdziwa.

Ojciec dziesięcioraczków apeluje do społeczeństwa. Nie widział jeszcze dzieci

Ojciec rzekomych dziesięcioraczków Tebogo Tsotetsi ujawnił właśnie, że partnerka nie pozwoliła mu jeszcze zobaczyć dzieci, podobno z powodu obaw o bezpieczeństwo związane z koronawirusem. Mężczyzna twierdzi, że nie miał też kontaktu z żoną, odkąd opuściła dom 7 czerwca. Jak mówi, narodziny są "otoczone tajemnicą".

bErIsoqL

Tsotetsi zaapelował również do opinii publicznej o zaprzestanie wysyłania mu i jego żonie darowizn po tym, jak w środę w Kapsztadzie otrzymał 50 000 funtów. Tłumaczy, że istnieją wątpliwości co do autentyczności narodzin.

Doceniam wsparcie finansowe, które otrzymujemy od członków społeczeństwa, ale chciałbym również zaapelować do społeczeństwa, aby przestało dokonywać wpłat na nasze konta, dopóki członkowie społeczności nie zobaczą dzieci – powiedział Tsotetsi, cytowany przez "Pretoria News".
bErIsoqR

Urzędnicy nie mają informacji o narodzinach

Sceptyczni wobec informacji o rekordowym potomstwie są także państwowi urzędnicy. Jak się ukazuje, w aktach nie widnieją żadne zapisy dotyczące takiego porodu w jakimkolwiek szpitalu w stanie Guateng. Żaden lekarz nie zgłosił się jeszcze, aby zweryfikować poród i nie opublikowano żadnych zdjęć niemowląt – rzekomo z powodów kulturowych i religijnych.

To nie koniec niespodzianek. Szpital Mediclinic Medforum w Pretori, gdzie 37-latka miała rzekomo urodzić po północy 8 czerwca, stwierdził, Sithole nie była ich pacjentką - donosi południowoafrykańska gazeta Sunday Times.

Możemy potwierdzić, że żadna z naszych placówek nie była zaangażowana w opiekę położniczą tej pacjentki lub jej dziesięcioraczków – rzeczniczka kliniki Tertia Kruger powiedziała gazecie "Pretoria News" w poniedziałek.
bErIsoqS

Kobiety nie można namierzyć w żadnym szpitalu

Według informacji ojca dzieci Sithole miała zostać przeniesiona do Szpitala Akademickiego Steve Biko w piątek, ale "Sunday Times" doniósł, że służby zdrowia i władze prowincji nie były w stanie namierzyć jej w żadnym z ich publicznych lub prywatnych placówek zdrowia.

Od tego czasu wielu krewnych rodziny zabrało głos, upierając się, że poród był prawdziwy. W zeszłym tygodniu ciotka dzieci przekonywała, że walczą one o życie w szpitalu w Afryce Południowej. Kobieta, która chciała zachować anonimowość, dodała, że Sithole również wraca do zdrowia w tym samym szpitalu w Pretorii

bErIsoqT

Jeśli poród zostanie potwierdzony jako prawdziwy, byłby to rekord świata – ustanowiony zaledwie miesiąc po tym, jak Malijka Halima Cisse urodziła w Maroku dziewięcioro dzieci.

Zobacz także: Szok na porodówce. 25-latka urodziła dziewięcioraczki
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bErIsorm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(42)
ser
2 miesiące temu
szacun dla ojca. Normalny człowiek
Loki
2 miesiące temu
Sithole? Gdybym miał takie nazwisko to bym je zmienił od razu.
Ekolog
2 miesiące temu
Podobno kreatywność różni nas od zwierząt. Ale tylko podobno
bErIsorn
vgfcvc
2 miesiące temu
nie mozliwe przeciez serce się dusi i powinno zatkać tetnice
...
2 miesiące temu
W sumie to faktycznie ten jej brzuch wygląda jakoś tak sztucznie...
Proste
2 miesiące temu
Rozmnażają się jak koty i płaczą że głodują ,brać się do pracy na plantacji a nie do prokreacji,za dużo tej czarnej masy i żółtej bez urazy ,tylko płacz pomocy pomocy ,a zwykłym ludziom kto pomoże ? Nie stać mnie ,nie rozmnazam się proste
Andry1
2 miesiące temu
Jak mogła pokazać tatusiowi ,skoro połowa to pewnie białe dzieci.
BigDikHooy
2 miesiące temu
Tez zrobilem dziesiecioraczki, jak mialem politrowy wytrysk
prawo
2 miesiące temu
Jak w sądach w RP. Nikt nie widział nikt nie słyszał a wyrok skazujący musi być. Nieomylny sędzia wydaje wyroki niesprawiedliwe bo mu wolno. Jest bezkarny chociaż niszczy życie ludziom niewinnym.
Chłop
2 miesiące temu
U nas to norma,na farmach rasa czarna zwisłoucha potrafi i 16 prosiąt powić w jednym miocie.
wiedza demokr...
2 miesiące temu
A Marcin powiedział , że jego tata powiedział........
MARO
2 miesiące temu
Załóżmy że taka sensacja dzieje się w Polsce, a do poczęcia doszło drogą naturalną, wychodzi 10 x 500 to 5 tyś, ksiądz też zrobi bo trzeba 10 nowych owieczek przecież w formie chrztu przyjąć w szeregi Kościoła.
ŁowcaMeneli🤪
2 miesiące temu
Prędzej kręgosłup by jej się złamał na trzy części z takim brzucholem! 😂😂😂 Pitu, pitu...
bErIsorf
taka_prawda
2 miesiące temu
brednie !!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić