Urodziła 9-raczki zamiast 7-raczków. Taka była reakcja ojca

16

Ojciec 9-raczków, które przyszły na świat w Maroko nie kryje swojego zaskoczenia. Kader Arby w rozmowie z BBC przyznał, że jest jednak bardzo szczęśliwy. Uważa, że tak wiele dzieci zesłał im Bóg.

Urodziła 9-raczki zamiast 7-raczków. Taka była reakcja ojca
25-letnia Halima urodziła dziewięcioro dzieci. (Facebook)

Halima Cisse pochodzi z Mali w Afryce Zachodniej. 4 maja 25-latka urodziła dziewięcioro dzieci - pięć dziewczynek oraz czterech chłopców. Poród miał miejsce w szpitalu w Maroku, ponieważ lekarze stwierdzili, że potrzebna jest opieka specjalistów.

Z badań USG wykonywanych w trakcie ciąży wynikało, że na świat przyjdzie siedmioro dzieci. Okazało się, że lekarze pomylili się i nie zauważyli dwóch maluchów. Poród odbył się przez cesarskie cięcie.

Ojciec 9-raczków w kompletnym szoku

Zarówno ciąża jak i poród odbiły się szerokim echem na całym świecie. Media rozpisywały się o tym niecodziennym przypadku, a gratulacje przesyłają nawet ważne osobistości, w tym prezydent Mali.

Wszyscy do mnie dzwonili! Wszyscy! Zadzwoniły władze Mali, by wyrazić swoją radość. Podziękowałem im. Nawet prezydent do mnie zadzwonił - powiedział w rozmowie ze stacją BBC Africa ojciec dziewięcioraczków Kader Arby.

Mężczyzna został w Mali wraz ze starszą córką. Jak przekazał mediom, bardzo cieszy się z dziewiątki dzieci. Dodał, że jego żona czuje się bardzo dobrze i już za kilka tygodni będzie mogła wrócić do domu.

Jestem bardzo szczęśliwy. Moja żona i dzieci mają się dobrze (...)Bóg dał nam te dzieci. On zadecyduje, co się z nimi stanie. Ja się o to nie martwię. Kiedy wszechmogący coś czyni, wie dlaczego - dodał Kader Arby.
Zobacz także: Dziecko podeszło do balustrady. Straszne, co stanie się za sekundę
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić