Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Angelika Karpińska
|

Mazury. Pedofil z Olecka aresztowany. Dopiero co wyszedł z więzienia

7
Podziel się:

34-letni mężczyzna był skazany za seksualne wykorzystanie małoletniego. Po wyjściu z więzienia miał nękać dzieci i złamać zakaz zbliżania się do nich. Prokuratura w Olecku (woj. warmińsko-mazurskie) wszczęła przeciwko niemu śledztwo.

Mazury. Pedofil z Olecka aresztowany. Dopiero co wyszedł z więzienia
Pedofil nękał dzieci z Olecka (Getty Images)

34-letni mieszkaniec Olecka w 2017 r. został skazany na 4 lata więzienia za seksualne wykorzystanie małoletniego. W toku postępowania ustalono, że oskarżony ma "zaburzenia preferencji seksualnych pod postacią pedofilii".

Pedofil z Olecka złamał zakaz zbliżania się do dzieci

Sąd orzekł także zakaz kontaktowania się i zbliżania do małoletnich poniżej lat 15. Jednak po wyjściu na wolność mężczyzna go złamał. Nękał w Olecku dwoje dzieci, w tym jedno w wieku poniżej 15 lat.

Chodził za nimi, obserwował, wystawał w pobliżu ich miejsca zamieszkania i zaglądał w okna. Zbliżył się nawet i podjął bezpośrednią rozmowę z młodszym dzieckiem - informuje Prokuratura Okręgowa w Suwałkach.

Prokuratura wszczęła w tej sprawie śledztwo, a policja zatrzymała podejrzanego. Sąd przychylił się do wniosku o tymczasowe aresztowanie 34-latka na okres 3 miesięcy. Obecnie prowadzone są czynności zmierzające do skierowania aktu oskarżenia przeciwko mężczyźnie.

Zobacz także: Szef Państwowej Komisji ds. Pedofilii widział film Vegi. "Niepojęte zło"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(7)
ciekawski
rok temu
znowu nadzwyczajna kasta będzie łaskawa?
Pat
rok temu
Jeszcze raz go zamknąć . W więzieniu nie będzie miał życia .
babcia
rok temu
a sądy nadal daja szansę przestepcom, w szczególności wobec dzieci- natomiast dzieci nie maja żadnych szans z dorosłym przestępcą...jak to nazwać...
Olo
rok temu
Coś mało tych komentarzy czyżby temat niewygodny i niemedoialny
Miś
rok temu
Na Białołękę do Warszawy z wypisanym na czole powodem kary. Pełne gardło i od yt ro oty. To jest resocjalizacja. Po kilku latach zmuszania jego do seksu oralnego i anal ego nie zbliżyłby się już do dzieci.
Baba z wozu
rok temu
Ile szans będą dostawać takie zwyrole?Wyroki za molestowanie czy gwałt są i tak śmiesznie niskie. Większość pedofilów po wyjściu z więzienia robi dalej to samo. Tylko, że za którymś razem skończy się to tragedią bo w końcu zwyrol postanowi nie zostawiać świadka przy życiu. A potem będą artykuły o tragedii.
qqqq
rok temu
jest księdzem?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić