Meghan i Harry w telewizji. Królowa Elżbieta jest wściekła

59

Meghan i Harry przerywają milczenie. Pierwszy wywiad po przeprowadzce do USA. Para zdecydowała się na szczery wywiad, w którym ujawni intymne tajemnice. Opowiedzą o ciąży i odejściu z rodziny królewskiej!

Meghan i Harry w telewizji. Królowa Elżbieta jest wściekła
Zdjęcie poglądowe. (Getty Images)

Meghan Markle i książę Harry zaskoczyli wszystkich miłośników rodziny królewskiej w Walentynki, kiedy zdecydowali się potwierdzić, że spodziewają się drugiego dziecka. Zakochani wzięli udział w pięknej sesji zdjęciowej, którą wykonał dla nich wieloletni przyjaciel i fotograf - Misan Harriman.

Życie na własny rachunek

Rok temu w styczniu wywołali wielki skandal po tym, jak postanowili zrezygnować ze swoich funkcji w rodzinie królewskiej. Przeprowadzili się do Los Angeles i to tam pracują nad swoją fundacją oraz firmą producencką. Oprócz tego wychowują syna Archiego, który niedługo zostanie starszym bratem.

Kilka dni po ogłoszeniu radosnej nowiny znów zaskoczyli opinię publiczną. Małżonkowie pojawią się w programie u Oprah Winfrey, przyjaciółki Meghan i ikony amerykańskiego dziennikarstwa. Najpierw na kanapach u słynnej dziennikarki zjawi się ciężarna Meghan, a później dołączy do niej książę Harry.

Program wyemituje telewizja CBS, która wydała w tej sprawie oświadczenie.

Winfrey będzie rozmawiać z Meghan, księżną Sussex, w obszernym wywiadzie… Później do tej dwójki dołącza książę Harry - czytamy na stronie CBS

Mówi się, że Meghan najpierw będzie mówić o wszystkim, od „wkraczania w życie jako członek rodziny królewskiej, przez małżeństwo, macierzyństwo, działalność filantropijna, po sposób, w jaki radzi sobie w życiu pod silną presją opinii publicznej”. Książę Harry natomiast ma skupić się na przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych.

Nie wiadomo jeszcze czy wywiad został już nagrany. Znana jest natomiast data emisji- 7 marca, dokładnie 6 tygodni przed 95 urodzinami Królowej Elżbiety. Wywiad ma trwać 90 minut.

Rodzina królewska nie ustosunkowała się do informacji o wywiadzie.

Konsekwencje wywiadu

Meghan i Harry zdają sobie sprawę z tego, że powrotu do obowiązków królewskich już nie będzie. Jednakże źródła królewskie twierdzą, że mogą teraz stracić swoje oficjalne patronaty - Meghan nad Teatrem Narodowym a Henryk zostałby pozbawiony trzech honorowych tytułów wojskowych i, potencjalnie, jego patronatów w Rugby Football Union, Rugby Football League i London Marathon

Sussexowie jednak o swoją przyszłość nie muszą się martwić. Od czasu zrzeczenia się książęcych tytułów w ubiegłym roku zawarli wielomilionowe transakcje z firmami, w tym Spotify i Netflix, co, jak się uważa, przyniosło parze do 150 milionów dolarów.

Nie wiadomo też czy Harry i Meghan poinformowali rodzinę królewską o swoich planach odnośnie wywiadu, ale jako niepracujący członkowie monarchii nie muszą ich przecież o niczym informować.

Zobacz także: Kulisy konfliktu księcia Williama i księcia Harry’ego
Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić