BOB| 

Jackowski zdradził przerażającą wizję. To wstrząśnie całym krajem

486

Jasnowidz z Człuchowa znowu miał niepokojącą wizję. Z jego relacji wynika, że może dojść do zamachu na polityka, czego konsekwencją będzie bezprawie.

Jackowski zdradził przerażającą wizję. To wstrząśnie całym krajem
Przerażająca wizja jasnowidza Jackowskiego (YouTube)

Krzysztof Jackowski cały czas jest aktywny w sieci, gdzie przyciąga coraz więcej fanów. Jasnowidz z Człuchowa regularnie dzieli się swoimi wizjami w portalu YouTube. Niektóre z nich budzą grozę.

Przerażająca wizja jasnowidza Jackowskiego

Znowu powiało strachem. Jackowski miał wizję, że niebawem może dojść do zamachu na polityka. Nie ma jednak pewności, w jakim kraju to się zdarzy.

Jakaś uroczystość państwowa, nie wiem, gdzie ona jest. Państwowa, polityczna. Stoi jakiś polityk, stoi ich wielu innych i raptem ktoś do niego podchodzi i bach, bach i sensacja na cały świat. Coś takiego z tego wora mi wyskoczyło, kompletnie bez sensu. Muszę to powiedzieć, żeby poczuć coś więcej - zdradził.

Jackowski nie wyklucza, że tragedia rozegra się w Polsce. W wizji jednak dostrzegł, że zamach na polityka wywoła lawinę, która doprowadzi do bezprawia.

Coraz częściej, jak wykonuje wizje na temat tego roku, przychodzi do mnie takie poczucie dotyczące państw bez sterów, bezprawie. W niektórych państwach z dnia na dzień się okaże, że polityka znika, jakby politycy będą oddawać władze. W naszym kraju też nas to czeka. Ale to nie tylko w Polsce - dodał.

Do przepowiedni Krzysztofa Jackowskiego należy podchodzić z dużą rezerwą. Jasnowidz miewa na swoim koncie wizje, które ostatecznie nie sprawdzają się w prawdziwym życiu.

Zobacz także: Wielki projekt nazistów. Wszystko znajduje się nad Morzem Bałtyckim
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić