o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
KK
|

Miał 5 promili. Zamordował pod Malborkiem swoje siostry

25
Podziel się

Koszmarne sceny rozegrały się w Nowym Stawie pod Malborkiem. Pijany mężczyzna zaatakował dwie kobiety, prawdopodobnie swoje rodzone siostry, podczas rodzinnej awantury.

Miał 5 promili. Zamordował pod Malborkiem swoje siostry
Morderstwo w Nowym Stawie. Nie żyją dwie kobiety (Getty Images)
bDZohaSt

Jak na razie śledczym nie udało się ustalić prawdopodobnego motywu przerażającej zbrodni. Wiadomo jedynie, że kobiety prawdopodobnie zginęły od ciosów nożem.

W chwili zatrzymania mężczyzna był kompletnie pijany. Jak ustalił "Fakt", 50-letni mężczyzna miał w organizmie 5 promili alkoholu.

bDZohaSv

Zabójstwo w Nowym Stawie. Motyw zbrodni nieznany

Po zatrzymaniu podejrzany mężczyzna ze względu na jego stan został zabrany do szpitala, dlatego nie udało się go jeszcze przesłuchać. Cały czas trwają czynności mające na celu dokładne wyjaśnienie wszystkich szczegółów tej sprawy – mówi prok. Grażyna Wawryniuk z prokuratury okręgowej w Gdańsku.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDZohaSW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(25)
Mocne
10 miesięcy temu
... prawdopodobnie zginęły od ciosów nożem... Bo może jednak od uduszenia poduszką lub uderzenia przez kombajn
Dobre!
10 miesięcy temu
...prawdopodobnie swoje rodzone siostry...
Hfddt
10 miesięcy temu
Ale przecież narkotyki to zło wódka dobra......
bDZohaSX
pisaland
10 miesięcy temu
tak ktos wybrał pis teraz obużenie ze to i tam to jak bedzie tu druga białorus to sie obudzicie
JasnePełne
10 miesięcy temu
Mając 5 promili alkoholu we krwi gość dał radę zabić dwie dorosłe, zapewne bardziej trzeźwe (zatem bardziej skoordynowane ruchowo) kobiety? Czy też najpierw je zabił, a potem- widząc co uczynił- zapił?!
heh
10 miesięcy temu
Nieprawdopodobne! Swoje siostry czy PRAWDOPODOBNIE swoje rodzone siostry? Prawdopodobnie? "Pijany mężczyzna zaatakował dwie kobiety, PRAWDOPODOBNIE swoje rodzone siostry, podczas rodzinnej awantury. (...). Zamordował pod Malborkiem swoje siostry (...)Jak na razie śledczym nie udało się ustalić PRAWDOPODOBNEGO motywu przerażającej zbrodni. Wiadomo jedynie, że kobiety PRAWDOPODOBNIE zginęły od ciosów nożem".
SELEKTY
10 miesięcy temu
No i mamy sredniowiecz ,czyli wladza zadowolona ,tylko dlaczego odgradzaja sie drutami kolczastymi od swoich wiernych ,lub obstawiaja MO?
Kobieta
10 miesięcy temu
Czyli wszystko w rodzinie, wg Pisu nic nam do tego...w dodatku to kobiety zgineły, gorszy sort. Jakby zabił kota....no to co innego.
Gość
10 miesięcy temu
Jak to ma się do dziedziczności iq
haha
10 miesięcy temu
W katolickim kraju nie ma przemocy, mężczyźni szanują kobiety, pomagają i i wspierają. Odkąd jest konwencja stambulska zwykłe codzienne lanie urasta do przemocy. Kobiety z Podkarpacie wiedzą, że to dla ich dobra, bo przecież dzieci i baby głosu nie mają, co najwyżej mogą pożalić się mamie. Ksiądz i tak pochwali faceta.
2222
10 miesięcy temu
"samoobrona 2 godz. temu tak bedzie wygladało w praktyce, wycofanie z konwencji Stambulskiej - oj kobitki lepiej zacznijcie ćwiczyć sztuki walki" a jakby ta konwencja uratowałaby te kobiety?
meg
10 miesięcy temu
I w takim wypadku powinna być kara śmierci albo najcięższe i najbardziej niewdzięczne prace na rzecz społeczeństwa o chlebie i wodzie
alkomat
10 miesięcy temu
No, na taki wynik to przynajmniej trzy dni ostrej jazdy bez trzymanki. Jednorazowo nikt nie jest w stanie wprowadzić tyle alkoholu do organizmu aby uzyskać taki wynik.
bDZohaSP
g g g
10 miesięcy temu
Gdyby tylko kobitki miały dostęp do broni palnej. To przynajmniej jedna by żyła. Na dodatek nie trzeba by było utrzymywać zwyrodnialca... niestety możemy o tym tylko pomarzyć.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić