Przeszukali dom aresztowanego. Policja dokonała przerażającego odkrycia

180

Policja w Stanach Zjednoczonych aresztowali mężczyznę oskarżonego o próbę napaści seksualnej i włamanie. Mundurowi dokonali odkrycia wstrząsającej kolekcji po wejściu do jego domu.

Przeszukali dom aresztowanego. Policja dokonała przerażającego odkrycia
Kolekcja mężczyzny wzbudziła przerażenie (Houston County Sheriff's Office)

O sprawie poinformowało Biuro szeryfa hrabstwa Houston. Do zatrzymania mężczyzny doszło w amerykańskim stanie Alabama. John Uda został aresztowany w związku z oskarżeniem o próbę napaści seksualnej na kobietę po włamaniu się do jej domu. 27-latek miał tam wtargnąć 10 lipca, jednak zaatakowana podjęła walkę z włamywaczem.

Według ustaleń śledczych Uda próbował dokonać napaści seksualnej na ofiarę. Podczas ataku kobieta odniosła niewielkie obrażenia. Jak się później okazało, nie była to pierwsza taka próba w przypadku pokrzywdzonej. 27-latek miał włamać się do niej również 1 lipca i ukradł wtedy konsolę do gier.

Policja przeprowadziła przeszukanie domu Udy. Funkcjonariusze dokonali tam wstrząsającego odkrycia znajdując aż 400 par damskich majtek i staników. W 2017 roku 27-latek został oskarżony o kradzież bielizny z pralni osiedlowej w swoim kompleksie mieszkaniowym. W sumie oskarżono go o włamania, 50 przypadków podglądactwa i usiłowanie gwałtu. Mężczyzna został zamknięty w areszcie. Sąd wyznaczył za niego kaucję w wysokości miliona dolarów.

Zobacz także: Wakacje za granicą tańsze niż w Polsce. "Państwo nie powinno ingerować w poziom cen"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić