Mieli kochać tę samą kobietę. Tragiczny finał bójki między braćmi

5

Do tragicznej w skutkach bójki doszło w Ostrowinie nieopodal Wrocławia. W jednym z tamtejszych mieszkań znaleziono ciało 59-latka. Wiele wskazuje na to, że został on śmiertelnie pobity przez własnego brata. Motywem zbrodni miała być zazdrość o kobietę.

Mieli kochać tę samą kobietę. Tragiczny finał bójki między braćmi
Zatrzymanie 50-latka podejrzanego o zabójstwo (Licencjodawca)

W piątek, 25 sierpnia, do jednego z mieszkań w Ostrowinie (pow. oleśnicki) wezwano służby medyczne oraz policję. Powodem tej akcji było znalezienie zwłok 59-letniego mężczyzny. Odnalazł je sąsiad, a ciało denata leżało pod drzwiami mieszkania.

Przybyli na miejscu lekarze mogli już tylko stwierdzić zgon mężczyzny. Oczywiście prokuratura niezwłocznie wszczęła postępowanie z urzędu. Na ciele ofiary ujawniono bowiem obrażenia, które wskazywały, że do jego śmierci mogły przyczynić się osoby trzecie. Okazuje się, że pierwsze ustalenia w tej sprawie są dość zaskakujące.

Według informacji przekazanych przez prokurator rejonową w Oleśnicy, Beatę Ciesielską, mężczyzna zginął z rąk bliskiej osoby. Odpowiedzialnym za śmierć 59-latka ma być jego 50-letni brat.

Kobieta motywem konfliktu

Wiele wskazuje na to, że podłożem konfliktu pomiędzy braćmi były sprawy miłosne. Prokuratura przekazuje bowiem, iż mężczyźni darzyli uczuciem tę samą kobietę.

50-letni mężczyzna został już ujęty przez prokuraturę. Co więcej, w chwili zatrzymania był pod wpływem alkoholu. Podejrzany usłyszał już zarzut pobicia ze skutkiem śmiertelnym. Prokuratura przychyliła się także do wniosku policji o tymczasowe aresztowanie mężczyzny - spędzi on za kratkami najbliższe trzy miesiące.

Kara za popełniony czyn może być jednak znacznie dłuższa. 50-latkowi grozi bowiem nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Autor: ACG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić