Mierzyn. Tragiczny wypadek. Nie żyje motocyklista

3

Koszmar nieopodal Szczecina. W Mierzynie doszło do tragicznego wypadku, w którym zginął motocyklista. Droga krajowa nr 10 została zablokowana. Utrudnienia pojawiły się aż do granicy w Lubieszynie.

Mierzyn. Tragiczny wypadek. Nie żyje motocyklista
Policja (Pixabay)

Dyżurna PID szczecińskiego oddziału GDDKiA poinformowała w czwartek, że "motocykl zderzył się z pojazdem osobowym, poszkodowany motocyklista zmarł".

Droga krajowa nr 10 na odcinku Szczecin-granica państwa w Lubieszynie została zablokowana. Policja zajęła się natomiast kierowaniem ruchem.

Mundurowi wyjaśnią okoliczności tego zdarzenia. Na razie nie przekazano informacji na temat kondycji zdrowotnej osób znajdujących się w aucie, w które uderzył motocykl.

Przede wszystkim rozsądek

Wakacje to okres, podczas którego ruch na drogach jest wzmożony. Niestety, niektórzy nie dostosowują się do przepisów drogowych lub panujących warunków pogodowych.

Należy być bardzo rozsądnym. Roztropna jazda sprawia, że ryzyko wypadku jest mocno ograniczone. Policja nieustannie apeluje, by respektować zasady ruchu drogowego i nie wsiadać za "kółko" pod wpływem alkoholu.

Autor: MDO
Źródło:PAP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić