Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
KLS
|

Mieszkaniec Poznania wygrał na loterii. Już nie musi pracować

32
Podziel się:

Poznań, Wielkopolska.To tutaj już po raz siódmy padła wygrana w loterii. Tym razem jest to Ekstra Pensja - osoba, która wygrała będzie otrzymywać 5 tys.zł pensji co miesiąc przez 20 lat.

Mieszkaniec Poznania wygrał na loterii. Już nie musi pracować
Kupon na loterię, zdjęcie ilustracyjne (Pixabay)

4 marca, czwartek, Poznań w woj. wielkopolskim. To właśnie tego dnia i w tym mieście pada główna wygrana w loterii Ekstra Pensja.Szczęśliwy zwycięzca będzie dostawał 5 tysięcy złotych miesięcznie przez kolejnych 20 lat. Wygrana padła w punkcie LOTTO przy ul. Swoboda 21 w Poznaniu.

Osoba, która zapewniła sobie comiesięczny zastrzyk gotówki zagrała metodą chybił trafił. Liczby wylosowane 4 marca w Ekstra Pensji: 4, 14, 26, 27, 35 i 2.

Czwartkowa główna wygrana w Ekstra Pensji to już siódma w tej grze w poznańskich kolekturach.

Ekstra Pensja to gra liczbowa prowadzona przez Totalizator Sportowy. Polega na wybraniu 5 liczb z 35 i 1 liczby z 4. Można wygrać nawet do 50 tys. złotych miesięcznie. Wysokość wybranej pensji zaznacza się na blankiecie.

Bardzo istotną wskazówką dla chcących spróbować swojego szczęścia w tego typu loterii z pewnością jest to, żeby zawsze zachowywać kupon. Rzecz jasna nie tylko po to, żeby sprawdzić, jakie były wyniki głosowania ale również to właśnie on jest podstawą do wypłacenia wygranej.

Zobacz także: Totalizator Sportowy inwestuje w technologie. Wygrałeś? Nagrodę dostaniesz na bezpośrednio na kartę
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(32)
wykwity mądro...
2 lata temu
"...żeby zawsze zachowywać kupon. Rzecz jasna nie tylko po to, żeby sprawdzić, jakie były wyniki głosowania ale również to właśnie on jest podstawą do wypłacenia wygranej." Pisane po pijaku?
Arek
2 lata temu
A co jak wygra 80 - cio latek i umrze ? Jest jakieś dziedziczenie ?
prawda
2 lata temu
powinni wypłacić całość , a nie takie coś , ale zawsze ktoś ma pracę na te 20 lat ,
o o
2 lata temu
zaraz będę znam mechanizm bezpiecznej płatności... nie no raczej bożenka nie będzie chciała tego korygować bo według mnie korygować można od samego początku od fra... sam nie wiem czy chce to wiedzieć ile trzeba z sobą połączyć ustaw żeby móc prawidłowo wpisać zakup lub sprzedaż
o o
2 lata temu
+ - = minus mamy o o... z tym żeby było to musi być dodatni podatek dochodowy. najpierw ja przenoszę nadwyżkę na podatek dochodowy na później nadwyżka jest zwracana na rachunek do zwrotu.
przeniesiona
2 lata temu
o o wali w przychód... nie może mi przejść dalej więc nie wiem jak to zapisuję w zakupię... o o według pomysłu zgadza się nawet tak jak myślisz.
przeniesiona
2 lata temu
to oznaka dobrze rozpisanego miesiąca... gdzieś jest problem.. ale gdzie możliwe że w informacjach dla algorytmu lub braku plusa w przypadku podatku do iszczenia, obym sam tego nie musiał liczyć.. pomyl się o jedno zero to wychodzi katastrofa. 0 do przeniesienia na następny podatek do zapłaty 100 i do zwrotu 612..
dana
2 lata temu
skreślone liczby podał mu Bolek po uprzedniej konsulatacji z Matka Boską na klapie
Qww
2 lata temu
Bolek podaj numery na najbliższe losowanie
Krzysztof
2 lata temu
Każda wygrana powyżej 2280 zł jest opodatkowana 10% od wygranej więc otrzymujesz na rękę co miesiąc już "tylko" 4500 zł. Jak się domyślam podatek dla państwa 18% również chyba wchodzi w grę więc oddając łącznie 28% co miesiąc z tych 5000 tyś to raczej na waciki zostanie. Taka wygrana to dodatkowy zastrzyk gotówki, a nie w takiej skali aby porzucić pracę. Gdyby stawka wynosiła x 3 lub 4 i wygrywamy 15/20 tyś co miesiąc wtedy można pomyśleć o ewentualnym przejściu wcześniej na emeryturę, pozdrawiam.
Sss
2 lata temu
Ciekawie, który koleżka dostał ten kupon i zamian za co?
Grabski
2 lata temu
Podczas hiperinflacji w Niemczech po I WŚ, jak sprzedałeś dom, to po kilku dniach mogłeś, za uzyskane pieniądze, kupić pudełko zapałek. Nie nadążano z drukiem banknotów, toteż stemplowano je. Obiad w restauracji drożał w trakcie jedzenia. W II RP w listopadzie 1923 za jednego funta brytyjskiego płacono 20 142 000 000 000 marek polskich. Podobnie niedawno było w Rodezji, gdzie były kilkuset miliardowe "banknoty". Podczas hiperinflacji w Polsce za czasów "S", bochenek chleba kosztował 4500 zł. Wypłacana wygrana nie będzie rewaloryzowana i oby starczyła ona na jeden 0,5 kg bochenek chleba. Za 10 lat może być to pudełko zapałek.
Uuuu
2 lata temu
Ten portal to dno
Dix
2 lata temu
Tylko że pod tym adresem nie ma pkt lotto jest tylko osiedlowy sklep społem ;) mieszkań 30 m od tego miejsca ;)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić