Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JKM
|
aktualizacja

Milionerzy. Nowe koło ratunkowe w programie

3
Podziel się:

Od 3 grudnia w teleturnieju "Milionerzy" pojawi się nowe koło ratunkowe. Czy uczestnicy będą mogli liczyć na dodatkową pomoc? Wyjaśniamy, na czym polega zamiana, i jak wyglądać będą nowe zasady programu.

Milionerzy. Nowe koło ratunkowe w programie
W "Milionerach" pojawi się nowe koło ratunkowe. Wyjaśniamy, na czym polega (akpa)

Już od dłuższego czasu krążyły pogłoski, że regulamin teleturnieju "Milionerzy" emitowanego przez TVN zostanie zmodyfikowany. Zmienią się koła ratunkowe, które służą jako pomoc uczestnikom programu. Teraz poznaliśmy szczegóły tej reformy.

Milionerzy: nowe koło ratunkowe. Jak działa?

Zmiana wchodzi w życie dziś. Uczestnicy programu dostaną do wyboru nowe koło ratunkowe. To specjalny mikołajkowy odcinek, w którym o milion powalczą dwie pary: Paulina Krupińska i Damian Michałowski, oraz Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik.

Wprowadzenie nowego koła ratunkowego nie oznacza, że uczestnicy będą mieli do dyspozycji aż cztery podpowiedzi. Jedno z dotychczasowych kół zostanie po prostu zastąpione. Nie zobaczymy już pytania do publiczności.

Zamiast niego gospodarz programu Hubert Urbański zaproponuje możliwość zamiany pytania na inne, losowo wybrane. Rozwiązanie to znane jest już widzom zagranicznych edycji programu. Zostało wprowadzone w związku z koniecznością nagrywania "Milionerów" bez udziału publiczności z powodu pandemii koronawirusa.

Milionerzy. Zamiana pytania. Nowe koło ratunkowe pomoże uczestnikom?

Do tej pory uczestnicy mogli wybrać jedno z trzech kół: "pół na pół", "telefon do przyjaciela", oraz "pytanie do publiczności". Od teraz jednak nie zobaczymy już tego ostatniego. Zostanie zastąpione przez opcję "zamiany pytania".

W zagranicznych edycjach teleturnieju gracze korzystali już z wprowadzanej właśnie w polskiej edycji zamiany pytań. Dodatkową opcją była podpowiedź prowadzącego. Tak funkcjonował program "Milionerzy" w edycji brytyjskiej, gdzie prowadzącym jest obecnie Jeremy Clarkson.

Obejrzyj także: Kogo Hubert Urbański poprosiłby o pomoc w "Milionerach"?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(3)
Szopka
2 lata temu
Skończyły się widać słupy z chociaż jedną dyżurującą komórką mózgową.Teraz aby wyprać kasę dla swoich trzeba zmieniać formułę "programu".Gdzie jest CBA pytam się?
Blablabla
2 lata temu
Za granicą w Milionerach są 4 koła i inne zasady
Markuz
2 lata temu
Ale zamiana pytania w Polskiej wersji już była - to żadna nowość. Ta formuła była ok.6 lat temu.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić