Morawiecki zapytany o Ziobrę. "Wyjaśniliśmy sobie wprost"

20

Zbigniew Ziobro i politycy z jego partii wiele razy zaznaczali, że mają odmiennie zdanie m.in. w temacie UE niż politycy PiS. Mateusz Morawiecki w ostatnim wywiadzie został zapytany, czy Suwerenna Polska nadal powinna być częścią Prawa i Sprawiedliwości. - Wyjaśniliśmy sobie wprost, czyli tak jak ja lubię – co można, a czego nie można - ujawnił Morawiecki w rozmowie z "Super Expressem".

Morawiecki zapytany o Ziobrę. "Wyjaśniliśmy sobie wprost"
Mateusz Morawiecki i Zbigniew Ziobro (PAP, Marcin Obara)

Nie jest tajemnicą, że politycy suwerennej Polski oraz Prawa i Sprawiedliwości toczą różne spory. Konflikt na linii Zbigniew Ziobro - Mateusz Morawiecki trwa już od dłuższego czasu.

Lider SP, Zbigniew Ziobro, jakiś czas temu zarzucał byłemu premierowi Mateuszowi Morawieckiemu, że "pomylił się we wszystkich najważniejszych decyzjach unijnych".

- W zespole są tacy, którzy ciągle narzekają, marudzą, że im ktoś nie podaje piłki i są tacy, którzy walczą o to, żeby jak najwięcej osiągnąć w trudnych okolicznościach, kryzysowych - odpowiedział wówczas Morawiecki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Morawiecki podzielił się majątkiem. Kąśliwy głos z rządu

"Super Express" zapytał byłego premiera Morawieckiego, czy w obliczu panującego konfliktu partia Ziobry nadal powinna wchodzić w skład obozu Prawa i Sprawiedliwości.

- Oni są częścią naszego dużego obozu, w którym jest miejsce dla bardzo wielu poglądów - podkreślił Morawiecki. Polityk PiS dodał, że "działają razem". Według niego "duże partie muszą mieć różnorodność i nie ma tutaj niczego nadzwyczajnego".

- Podoba mi się u nich ich "ciąg na bramkę"! Podchodzenie do tematów, działalność w social mediach - dodał.

- Osobiście miałem kilka męskich rozmów z chłopakami z Suwerennej Polski, wyjaśniliśmy sobie wprost, czyli tak jak ja lubię, co można, a czego nie można. Jeżeli ktoś ma uwagi to zawsze jestem otwarty na dyskusję - podkreślił Mateusz Morawiecki w rozmowie z "Super Expressem".
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić