Wróć na
Ewelina Kolecka
|

Na zdjęciach widać jego żonę. Kim Dzong Un jest wściekły

44
Podziel się

Spór między Koreą Północną i Południową wciąż nie został zażegnany. Do internetu trafiły zdjęcia ulotek, jakie uciekinierzy z Północy przesyłali za granicę. Wiele materiałów dotyczyło Ri Sol Ju. Żona Kim Dzong Una została przedstawiona w sposób pozbawiony szacunku.

Na zdjęciach widać jego żonę. Kim Dzong Un jest wściekły
Uciekinierzy z Północy przygotowali obraźliwe materiały na temat Ri Sol Ju (Getty Images, Pool)
bCGmZtqZ

Uciekinierzy z Korei Północnej transportują ulotki w balonach lub butelkach. Są one nadawane w przygranicznych miejscowościach i zawierają antyrządowe treści, wymierzone w reżim Kim Dzong Una. Najnowsze materiały dotyczyły Ri Sol Ju, więc szczególnie dotknęły przywódcę państwa.

Uciekinierzy z Korei Północnej obrażają Ri Sol Ju. Kim Dzong Un reaguje

Jak podaje "Daily Mail", na ulotkach znajdowały się obsceniczne zdjęcia żony Kim Dzong Una. Autorzy materiałów nawiązywali do plotek, które pojawiły się w 2013 roku.

bCGmZtrb

Zgodnie z pogłoskami Ri Sol Ju miała wziąć udział w filmie dla dorosłych. Nagranie rzekomo trafiło w ręce aktywistów, którzy zaczęli je dystrybuować w Korei Północnej. Na temat ulotek zabrali również głos dziennikarze rosyjskiej agencji prasowej TASS. Zgodnie z ich ustaleniami zdjęcia żony Kim Dzong Una zostały spreparowane.

Zobacz też: Koronawirus w Korei Północnej. Kim Dzong Un boi się epidemii

bCGmZtrh

Ambasador potwierdził, że treść ulotek wywołała wzburzenie wśród władz Korei Północnej. Kim Dzong Un obarczył winą za zdarzenie rząd Korei Południowej.

Ulotki nosiły szczególny rodzaj brudnej, obraźliwej propagandy skierowanej przeciwko małżonce przywódcy – poinformował Aleksander Matsegora, rosyjski ambasador w Korei Północnej, cytowany przez TASS.
bCGmZtrC
KOMENTARZE
(44)
szał
4 dni temu
Nasz przywódca nie będzie wpadał w szał, bo nie ma żony!
DEUS37
4 dni temu
A JA MYŚLAŁEM ŻE ŻONĄ KIMA JEST p.HOLECKA Z TVP
MSZ PL
4 dni temu
Korea Północna wyraziła zaniepokojenie stanem demokracji w Polsce. Kim wyraził ubolewanie ze względu na nieprzestrzeganie praw człowieka i notoryczne ich łamanie. Zaapelował do polskiego rządu o pokojowe załatwianie konfliktów i redukcję sił zbrojnych.
bCGmZtrD
medium
4 dni temu
Przecież podawaliście, że nie żyje, więc jak ma być wściekły skoro nie żyje już drugi miesiąc?
sekta smol.
4 dni temu
Mamy już kilkaset pomników Lecha i doganiamy Kima.
Najnowsze komentarze (44)
Uuuu
3 dni temu
Fajna babka gdzie ten film? Kobita już zapomniała co to chłop. On już zapomniał jak wacek jego wygląda. Szkoda babki taka fajna.
bnvbnvxnb
3 dni temu
Ja myślę,że za te ulotki odpowiedzialna jest siostra Kima, która chce przejąć stery. Kobiety bywają zawistne tym bardziej jak na drodze stoi druga kobieta. Kim pewnie jest już warzywkiem i nie ma już pełnej kontroli nad państwem, przynajmniej tak pisali wcześniej w mediach.
Goldengecko
3 dni temu
Trzeba przyznać że wizualnie do siebie pasują
Wcc
3 dni temu
Kim on jest ?
EuPi
3 dni temu
Jakże Kim przypomina mi naszego pseudo polityka, który jak Kim, sam na ulicę nie wyjdzie ze strachu, ze wszyscy go tak kochają, ze z miłości moga udusić!
Fajnie
3 dni temu
tak się rodzi "demokracja" w KRLD :)
skromna
3 dni temu
Czy jakiś odgórny nakaz jest, żeby co rusz o nim pisano, że zrobił to i powiedział tamto? Tylko, dlaczego nikt go na oczy już nie widzi? Ale skoro musi być udawania ciąg dalszy, to jeśli chodzi o jego żonę, to chyba mało który przywódca miał taką ładną i skromną? Raczej jest pewne, że nie zrobiła takich rzeczy, tylko ciekawe, po co ktoś znów wkłada kij w mrowisko?
Swojak
4 dni temu
Ile razy mowilem zeby nie obrazac wielkiego stratega kima tak samo niewolno obrazac wielkiego stratega jaroslawa kaczynskiego
bCGmZtrv
senior
4 dni temu
skończy się korona wirus , będą karać za obrazę kota
równik
4 dni temu
Odwrócimy strony świata i teraz ci z północy jadą na południe "takim" tekstem, to powstał by w podobnej konwencji napisany artykulik?
Julcia
4 dni temu
Pomniki w Korei dziwnie przypominaja nasze kaczynskie pomniki. Dziwne troche haha.
AJO
4 dni temu
Dobre. Sami preparują zdjęcia, a chcą pokazać, że to rządy Kima kłamią :-))) Jak możnaby zaufać ulotce z fałszywkami.
Kate
4 dni temu
Słabe to.
irasiad
4 dni temu
Laska naszego prezesa ładniejsza
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić