o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Ewelina Kolecka
|

Na zdjęciach widać jego żonę. Kim Dzong Un jest wściekły

46
Podziel się

Spór między Koreą Północną i Południową wciąż nie został zażegnany. Do internetu trafiły zdjęcia ulotek, jakie uciekinierzy z Północy przesyłali za granicę. Wiele materiałów dotyczyło Ri Sol Ju. Żona Kim Dzong Una została przedstawiona w sposób pozbawiony szacunku.

Na zdjęciach widać jego żonę. Kim Dzong Un jest wściekły
Uciekinierzy z Północy przygotowali obraźliwe materiały na temat Ri Sol Ju (Getty Images, Pool)
bEEiMqWd

Uciekinierzy z Korei Północnej transportują ulotki w balonach lub butelkach. Są one nadawane w przygranicznych miejscowościach i zawierają antyrządowe treści, wymierzone w reżim Kim Dzong Una. Najnowsze materiały dotyczyły Ri Sol Ju, więc szczególnie dotknęły przywódcę państwa.

Uciekinierzy z Korei Północnej obrażają Ri Sol Ju. Kim Dzong Un reaguje

Jak podaje "Daily Mail", na ulotkach znajdowały się obsceniczne zdjęcia żony Kim Dzong Una. Autorzy materiałów nawiązywali do plotek, które pojawiły się w 2013 roku.

bEEiMqWf

Zgodnie z pogłoskami Ri Sol Ju miała wziąć udział w filmie dla dorosłych. Nagranie rzekomo trafiło w ręce aktywistów, którzy zaczęli je dystrybuować w Korei Północnej. Na temat ulotek zabrali również głos dziennikarze rosyjskiej agencji prasowej TASS. Zgodnie z ich ustaleniami zdjęcia żony Kim Dzong Una zostały spreparowane.

Zobacz także: Zobacz też: Koronawirus w Korei Północnej. Kim Dzong Un boi się epidemii
bEEiMqWl

Ambasador potwierdził, że treść ulotek wywołała wzburzenie wśród władz Korei Północnej. Kim Dzong Un obarczył winą za zdarzenie rząd Korei Południowej.

Ulotki nosiły szczególny rodzaj brudnej, obraźliwej propagandy skierowanej przeciwko małżonce przywódcy – poinformował Aleksander Matsegora, rosyjski ambasador w Korei Północnej, cytowany przez TASS.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEEiMqWG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(46)
POLAK
rok temu
KIM, WEŹ SŁAWKA NOWAKA NA MINISTRA, TO NASZE DOBRO NARODOWE KTÓRYM CHĘTNIE SIĘ PODZIELIMY Z BRATNIM NARODEM KOREI PÓŁNOCNEJ. SZPITAL WAM WYBUDUJE W MIESIĄC, TYLKO MUSI MIEĆ COŚ NA CZYM BĘDZIE CZAS SPRAWDZAŁ.
RGJ
rok temu
Jednak ta demokracja to jedno bagno
Uuuu
rok temu
Fajna babka gdzie ten film? Kobita już zapomniała co to chłop. On już zapomniał jak wacek jego wygląda. Szkoda babki taka fajna.
bEEiMqWH
bnvbnvxnb
rok temu
Ja myślę,że za te ulotki odpowiedzialna jest siostra Kima, która chce przejąć stery. Kobiety bywają zawistne tym bardziej jak na drodze stoi druga kobieta. Kim pewnie jest już warzywkiem i nie ma już pełnej kontroli nad państwem, przynajmniej tak pisali wcześniej w mediach.
Goldengecko
rok temu
Trzeba przyznać że wizualnie do siebie pasują
Wcc
rok temu
Kim on jest ?
EuPi
rok temu
Jakże Kim przypomina mi naszego pseudo polityka, który jak Kim, sam na ulicę nie wyjdzie ze strachu, ze wszyscy go tak kochają, ze z miłości moga udusić!
Fajnie
rok temu
tak się rodzi "demokracja" w KRLD :)
skromna
rok temu
Czy jakiś odgórny nakaz jest, żeby co rusz o nim pisano, że zrobił to i powiedział tamto? Tylko, dlaczego nikt go na oczy już nie widzi? Ale skoro musi być udawania ciąg dalszy, to jeśli chodzi o jego żonę, to chyba mało który przywódca miał taką ładną i skromną? Raczej jest pewne, że nie zrobiła takich rzeczy, tylko ciekawe, po co ktoś znów wkłada kij w mrowisko?
Swojak
rok temu
Ile razy mowilem zeby nie obrazac wielkiego stratega kima tak samo niewolno obrazac wielkiego stratega jaroslawa kaczynskiego
senior
rok temu
skończy się korona wirus , będą karać za obrazę kota
równik
rok temu
Odwrócimy strony świata i teraz ci z północy jadą na południe "takim" tekstem, to powstał by w podobnej konwencji napisany artykulik?
Julcia
rok temu
Pomniki w Korei dziwnie przypominaja nasze kaczynskie pomniki. Dziwne troche haha.
bEEiMqWz
AJO
rok temu
Dobre. Sami preparują zdjęcia, a chcą pokazać, że to rządy Kima kłamią :-))) Jak możnaby zaufać ulotce z fałszywkami.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić