aktualizacja 

Naga 20-latka na klatce w stolicy. "Jej stan jest poważny, ciężki"

238

W niedzielę, 25 lutego, z samego rana w jednej z klatek schodowych przy ul. Żurawiej w Warszawie znaleziono około 20-letnią kobietę. Dziewczyna była nieprzytomna i nie miała na sobie ubrań. Według najnowszych informacji, jej stan jest bardzo ciężki.

Naga 20-latka na klatce w stolicy. "Jej stan jest poważny, ciężki"
Znaleziono nagą i nieprzytomną kobietę w centrum Warszawy. Szokujące ustalenia (Policja)

Jako pierwszy o dramatycznej sprawie poinformował Miejski Reporter. Na klatce schodowej w budynku przy ulicy Żurawiej w Warszawie znaleziono nieprzytomną i nagą około 20-letnią kobietę. Według pierwszych informacji kobietę reanimowano, a następnie przewieziono do szpitala.

W związku z tym zamknięto kilka okolicznych ulic, m.in. Poznańską, Hożą i Wspólną. Funkcjonariusze policji znaleźli na miejscu zdarzenia m.in. but, okulary, rozrzucone karty, szklankę. Ściągnięto psy tropiące.

Nasze czynności, żebyśmy mogli je spokojnie i precyzyjnie wykonać, wymagały tego, aby określony teren odgrodzić od osób postronnych - przyznał w rozmowie z "Wprost" podinsp. Robert Szumiata, rzecznik prasowy komendy rejonowej policji w Śródmieściu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Recepta na klęskę głodu. Nie groźna mu susza i zmiany klimatu

Z relacji świadków wynika, że dziewczyna, którą znaleziono, miała na sobie również ślady duszenia. Jak podkreśla wspomniane źródło, jeszcze tego samego dnia stróże prawa zatrzymali mężczyznę, który "może mieć związek" z tą sprawą.

Niepokojące informacje o kobiecie

Jak już wspominaliśmy, kobietę reanimowano a następnie przewieziono do szpitala. Podinsp. Robert Szumiata zabrał także głos na temat stanu zdrowia pokrzywdzonej.

Nie będziemy na razie mówić o okolicznościach zdarzenia z uwagi na dobro prowadzonego postępowania. Kobieta żyje. Jej stan jest poważny, ciężki - dodał Szumiata.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić