Angelika Karpińska| 

Naga sesja zdjęciowa w Dubaju. Modelki opowiedziały o piekle, jakie przeżyły

511

Zdjęcia nagich kobiet na balkonie w Dubaju obiegły świat i wywołały skandal. Ukraińskie modelki trafiły za to do aresztu. Twierdzą, że były przetrzymywane w okropnych warunkach i traktowano je jak morderców.

Naga sesja zdjęciowa w Dubaju. Modelki opowiedziały o piekle, jakie przeżyły
Ukraińskie modelki pozowały nago na balkonie w Dubaju (Twitter)

Ukraińskie modelki, które brały udział w nagiej sesji zdjęciowej w Dubaju, opisały horror, jaki przeżyły w areszcie. Twierdzą, że ​​władze po zatrzymaniu "traktowały je jak morderców". Co pół godziny kontrolowano, czy któraś z kobiet nie uciekła.

Zabrali nam absolutnie wszystko i uwięzili w celi z jednym materacem dla 12 dziewczyn. Nie byłyśmy karmione przez cały dzień, a nocą przynosili ryż bez smaku z okropnym sosem - wyznała jedna z modelek.
Potem umieścili nas w celach, do których wrzucają ludzi, którzy się buntują. Tutaj byłyśmy zamknięte przez co najmniej dwa dni. Ludzie spali, jedli, chodzili do toalety i mieli ochotę umrzeć. Już nigdy więcej nie pojadę do Dubaju. Dowiedziałam się od więźniów o tylu mrocznych stronach tych ludzi. To było obrzydliwe tam być - dodała.

Ukraińskie modelki opisują, co przeżyły w Dubaju

19-letnia Julia Ulianoczkin w rozmowie z "The Schottish Sun" wyznała, że w ich obecności zmarła ciężarna kobieta, która była przetrzymywana w areszcie w związku z inną sprawą. Młoda modelka opisuje, że w celi były koszmarne warunki.

Położono mnie na brudnym materacu. Wpadłam w histerię. Dziewczyny wchodziły jedna po drugiej - powiedziała.

Niektóre modelki, które brały udział w sesji, zdążyły uciec z Dubaju, zanim policja przeprowadziła nalot. Te, które zostały zatrzymane, spędziły w areszcie dziewięć dni i wróciły już na Ukrainę. Wyjątek stanowią dwie kobiety, które nie mogą opuścić Dubaju - jedna z nich ma COVID-19, a drugiej postawiono dodatkowe zarzuty.

W dalszym ciągu w areszcie przebywa również organizator kontrowersyjnej sesji Witalij Grechin. Może grozić mu nawet 18 miesięcy więzienia.

Modelki, które wróciły na Ukrainę, miały dużo szczęścia. Mogły bowiem trafić do więzienia na co najmniej na 6 miesięcy. Zamiast tego objęto je zakazem wjazdu do krajów Zatoki Perskiej do 2026 roku i muszą zapłacić ok. 1300 dolarów kary (ok. 4,9 tys. zł).

Zobacz także: Esmeralda Godlewska ujawnia, które celebrytki są według niej "dziewczynami z Dubaju"!

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić