aktualizacja 

Nagranie obiegło świat. Spójrzcie na Putina

"Wielki" dyktator zachował się jak małe dziecko na rozstaju dróg. Mowa o Władimirze Putinie, który na zakończenie swojego wystąpienia podczas międzynarodowego forum ekonomicznego w Petersburgu miał nie lada dylemat, jak zejść ze sceny. Nagranie obiegło świat i wywołuje uśmiechy politowania.

Nagranie obiegło świat. Spójrzcie na Putina
Putin podczas forum w Petersburgu zaliczył wpadkę (X)

Podczas odbywającego się przez trzy dni w Petersburgu międzynarodowego forum ekonomicznego, Władimir Putin został zapytany przez prowadzącego panel o to, jak daje sobie radę z trudnościami, jakimi jest nie tylko zwycięstwo (z Ukrainą - przyp.ed.), ale też... "ocalenie świata", który "dąży prosto do wojny".

Problem jednak w tym, że jak zauważył ukraiński polityk Anton Heraszczenko, to działania kierowanej przez Putina Rosji doprowadziły do tego, że kraj znalazł się na skraju wojny.

Na fali tak doniosłych słów późniejsze zachowanie Putina było wręcz komiczne. Przywódca jednego z najpotężniejszych krajów świata miał problem ze zdecydowaniem, w którą stronę ma zejść ze sceny.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Stosunki UE-Rosja. Trzy błędy, jakie Europa popełniła wobec Putina

Z natychmiastową pomocą przybyli mu jednak internauci. Co poradzili dyktatorowi?

W którąkolwiek, byle do Hagi - skomentował jeden z nich.

Nawiązał tym do nakazu aresztowania, jaki jeszcze w marcu 2023 r. wydał Międzynarodowy Trybunał Karny w Hadze w związku ze zbrodniami wojennymi, jakich dopuścił się rosyjski dyktator.

Tą, która prowadzi do upadku z klifu - dodał następny internauta.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Problem w tym, że rozkojarzony dyktator może nawet nie być samym Putinem. Przywódcy od dłuższego czasu przypisuje się posiadanie przynajmniej kilku sobowtórów, którym wykonano operacje plastyczne, aby byli do niego jak najbardziej podobni. Kolejną przyczyną takiego zachowania mogą być choroby.

Władimirowi Putinowi od lat przypisuje się różne zdrowotne przypadłości, jak choroba parkinsona, rak tarczycy, rak trzustki, rak prostaty czy zaburzenia schizoaktywne.

Zdaniem niektórych Władimir Putin dokonał inwazji na Ukrainę będąc pod wpływem eksperymentalnych środków, mających uleczyć raka.

Międzynarodowe forum w Rosji o... Rosji

Forum ekonomiczne w Petersburgu jest międzynarodowe raczej tylko z nazwy. W praktyce koncentruje się na Rosji oraz jej stosunkach z innymi krajami, jak Zjednoczone Emiraty Arabskie, Chiny czy kraje afrykańskie. Wystarczy rzut oka na program tego trzydniowego wydarzenia, aby zrozumieć, że wszystko kręci się wokół kraju rządzonego przez Władimira Putina.

Autor: EWS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić