Nagranie spod Lidla. Do zapłaty 1000 zł

232

Dzięki kanałowi "Stop Cham" w serwisie YouTube, regularnie dowiadujemy się o nietypowych i groźnych wydarzeniach na polskich drogach. Tym razem pojawił się tam filmik Kozienic, w których pod jednym z supermarketów doszło do kolizji. Jeden z uczestników dostał mandat w wysokości 1000 złotych.

Nagranie spod Lidla. Do zapłaty 1000 zł
Kolizja pod Lidlem. Jest nagranie (YouTube, StopCham)

Profil "Stop Cham" na YouTube jest obserwowany aktualnie przez 543 tysiące subskrybentów. Liczba fanów wciąż rośnie. Administratorzy publikują tutaj rozmaite filmiki (od kierowców z polskich dróg), które zostały zarejestrowane przez kamerki samochodowe. Niektóre z nagrań jeżą włos na głowie.

Stop chamstwu na drodze. Piętnujemy łamanie przepisów ruchu drogowego - czytamy w opisie na stronie.

Tym razem pojawił się tam filmik Kozienic (woj. mazowieckie), w których pod jednym z dyskontów Lidl doszło do kolizji. Autor nagrania jechał prosto, a z lewej strony nagle wyjechał mu czarny samochód marki Hyundai.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Referendum o prawie aborcyjnym? Adam Bodnar ma inną propozycję

Po zderzeniu dwóch aut, rozpętała się duża dyskusja wśród zainteresowanych osób. Początkowo strony zarzekały się, że wina nie leży po ich stronie, jednak szybko ustalono, kto zawinił w tej sprawie. Kierowca czarnego hyundaia otrzymał mandat w wysokości 1000 złotych.

Internauci zabrali głos po wypadku

Filmik cieszył się sporą popularnością wśród użytkowników serwisu. Internauci licznie komentowali nagranie. Kpili z umiejętności osoby, która otrzymała mandat od policji.

Bardzo dużo kierujących zapomina o tym, że na parkingach przy sklepach należy stosować się do reguły prawej dłoni. Są to skrzyżowania równorzędne. Należy również być czujnym i stosować się do określonych prędkości - podkreśla jedna z internautek.
Parkingi to idealne miejsca, jeśli ktoś chce wyłudzić odszkodowanie. Mało kto wie, że osoby, które wyjeżdżają z prawej strony mają pierwszeństwo, i nawet jak mamy długą prostą, to trzeba ustąpić wszystkim wyjeżdżającym z bocznych wjazdów, a pod tymi Lidlami czy Biedronkami nie ma znaków ustąp pierwszeństwa - dodaje kolejna osoba.
Zobacz także: Kolizja na parkingu pod marketem w Kozienicach #1413 Wasze Filmy
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić